Doda pokazała śmiałą kreację na Telekamery 2020. Inspirowała się Anją Rubik? Fani komentują: Wystrzałowa

Doda pochwaliła się swoim fanom, jaką kreację założy na galę Telekamery 2020. Sukienka robi ogromne wrażenie.

Pomimo tego, iż Doda jest jedną z najsławniejszych polskich piosenkarek, to ostatnio usłyszeć możemy o niej także w kontekście kina. Przypomnijmy tylko, że artystka wyprodukuje najnowszy film Marii Sadowskiej. Nie dziwi nas też, że artystka została zaproszona na galę rozdania Telekamer 2020, która odbędzie się 3 lutego w Warszawie. Na tę okazję Dorota Rabczewska przygotowała specjalną kreację.

Doda pochwaliła się kreacją na Telekamery 2020

Jeśli chodzi styl piosenkarki, to trzeba przyznać, że od czasu nie najlepszych stylizacji prezentowanych w programie "Bar" jej sposób ubierania ewoluował i artystka potrafi nas pozytywnie zaskoczyć. Dziś na Instagramie Dody pojawiło się nowe zdjęcie. Piosenkarka postanowiła podzielić się ze swoimi fanami  przygotowaną na uroczystość Telekamer 2020 odważną stylizacją.

Jak Wam się podoba moja kreacja na jutro? - zapytała.
 

Musimy przyznać, że najnowsza kreacja Dody robi wrażenie. Możemy w niej doszukać się inspiracji stylizacjami Angeliny Jolie, która w podobnej stylizacji "grała nogą" na gali Oscarów 2012. Samo zaś odważne wycięcie odsłaniające biodro przywodzi na myśl zjawiskową kreację Anji Rubik, w której modelka zaskoczyła wszystkich kilka lat temu na Met Gali.

Post Dody spotkał się z pozytywnym przyjęciem przez fanów, czego dowodzą ich pełne komplementów komentarze:

Fajna skromna kreacja.
Mega.
Wystrzałowa kreacja...

Jeśli nie będziecie mogli oglądać rozdania Telekamer 2020, a jesteście ciekawi, kto wygra w swojej kategorii oraz co będzie się działo, zapraszamy do nas. Plotek specjalnie dla Was będzie na bieżąco relacjonował przebieg imprezy. Pojawimy się także na stronie Gazeta.pl. Znajdziecie u nas też informacje, jak prezentowały się gwiazdy na czerwonym dywanie. Nie zabraknie też smaczków. Zapraszamy od 20!

JP

Zobaczcie największe metamorfozy polskich gwiazd - Rozenek, Doda, Chylińska.

Zobacz wideo