Doda wyda autobiografię. Ujawni sekrety byłych partnerów? "Pokażę inne oblicze tych historii"

Doda napisała swoją autobiografię. "Pink Book" ukaże się już w 2020 roku. Znając cięty język piosenkarki i jej ostry żart, zapowiada się hit.

Doda od lat czuje się na scenie jak ryba w wodzie. Piosenkarka w ostatnim czasie postanowiła więc sprawdzić się w kilku innych rolach - m.in. aktorki i producentki filmowej. Teraz przed Dodą kolejne wyzwanie - niebawem zadebiutuje bowiem jako pisarka. W 2020 roku w księgarniach ma pojawić się jej autobiografia. 

Doda napisała autobiografię

Doda jeszcze w 2015 twierdziła, że nie chce pisać swojej autobiografii. Piosenkarka na przestrzeni ostatnich lat zmieniła jednak zdanie na ten temat. Jak donosi "Party" autobiografia wokalistki jest już bowiem skończona, a prace nad nią trwały kilka lat. Czytelnicy będą mogli ją kupić już w 2020 roku. Znany jest już tytuł publikacji - to "Pink Book". 

Pozycja może okazać się kontrowersyjna. Tym bardziej, że spora jej część ma być poświęcona byłym partnerom piosenkarki. Dotychczas to oni - Radosław Majdan i Adam "Nergal" Darski - pisali o Dodzie w swoich autobiografiach. Teraz przyszedł czas na rewanż. 

Moi faceci byli tak eleganccy, że po rozstaniu pisali o mnie w książkach. Postanowiłam więc pokazać inne oblicze tych historii - powiedziała Doda w rozmowie z "Party". 

Myślicie, że szykuje się hit? Przeczytacie książę piosenkarki? My na pewno. 

AG

Doda komentuje sprawę z Hajdarem: "Doczepiło się g*wno do statku i twierdzi, że płynie"

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.