Doda jest poważnie chora? Od kilkudziesięciu godzin nie może poradzić sobie z przeraźliwym piskiem w uszach. "Zaraz oszaleję"

Ostatnich dni 2019 roku Doda nie będzie wspominać najlepiej. Artystka ma problem z uszami. Czy grozi jej utrata słuchu?

Przed weekendem Doda nagrała fanom bardzo smutną relację. Artystka poinformowała, że w jednym uchu pojawił się niewyobrażalny pisk. Poprosiła więc o rady, które ostatecznie nie pomogły. Na nic zdały się także sterydy i wizyty u kilku lekarzy, bo w niedzielę wieczorem problem pojawił się również w drugim uchu. 

Doda ma problem z uszami

Zobacz wideo

Doda traci słuch?

Od ponad dwóch dni Rabczewska boryka się z przeraźliwym piskiem w uchu. Początkowo myślała, że jest to związane z aparatem na zębach, który być może naciskał na nerw. Zdjęła więc go, lecz ból nie ustał. Wybrała się do specjalisty, przyjęła sterydy i to również nie pomogło, a co gorsza, pisk pojawił się w drugim uchu. 

Jutro mam kolejne badania słuchu i ucha wewnętrznego. Najważniejsze jest to, żeby zadziałać w ciągu 24 godz., gdyby to była głuchota. Dostałam lek sterydowy. Zaraz oszaleję. Zaczęło mi piszczeć w obu uszach. I to coraz głośniej! Nie bagatelizujcie takich rzeczy, od razu idźcie do lekarza” – mówiła na InstaStories.

W poniedziałek artystka planuje kolejną wizytę u lekarza. Na ten moment jednak żyje w strachu, bo boi się, że być może traci słuch, który u doświadczonej artystki z pewnością jest mocno osłabiony. W końcu Doda od lat pracuje z dousznymi odsłuchami, które mocno wpływają na aparat słuchu.

 

Trzymamy jednak mocno kciuki i życzymy dużo zdrowia. 

CW

Więcej o: