Doda jest poważnie chora? Od kilkudziesięciu godzin nie może poradzić sobie z przeraźliwym piskiem w uszach. "Zaraz oszaleję"

Ostatnich dni 2019 roku Doda nie będzie wspominać najlepiej. Artystka ma problem z uszami. Czy grozi jej utrata słuchu?

Przed weekendem Doda nagrała fanom bardzo smutną relację. Artystka poinformowała, że w jednym uchu pojawił się niewyobrażalny pisk. Poprosiła więc o rady, które ostatecznie nie pomogły. Na nic zdały się także sterydy i wizyty u kilku lekarzy, bo w niedzielę wieczorem problem pojawił się również w drugim uchu. 

Doda ma problem z uszami

Doda traci słuch?

Od ponad dwóch dni Rabczewska boryka się z przeraźliwym piskiem w uchu. Początkowo myślała, że jest to związane z aparatem na zębach, który być może naciskał na nerw. Zdjęła więc go, lecz ból nie ustał. Wybrała się do specjalisty, przyjęła sterydy i to również nie pomogło, a co gorsza, pisk pojawił się w drugim uchu. 

Jutro mam kolejne badania słuchu i ucha wewnętrznego. Najważniejsze jest to, żeby zadziałać w ciągu 24 godz., gdyby to była głuchota. Dostałam lek sterydowy. Zaraz oszaleję. Zaczęło mi piszczeć w obu uszach. I to coraz głośniej! Nie bagatelizujcie takich rzeczy, od razu idźcie do lekarza” – mówiła na InstaStories.

W poniedziałek artystka planuje kolejną wizytę u lekarza. Na ten moment jednak żyje w strachu, bo boi się, że być może traci słuch, który u doświadczonej artystki z pewnością jest mocno osłabiony. W końcu Doda od lat pracuje z dousznymi odsłuchami, które mocno wpływają na aparat słuchu.

Trzymamy jednak mocno kciuki i życzymy dużo zdrowia. 

CW

Więcej o:
Komentarze (125)
Doda jest poważnie chora? Od kilkudziesięciu godzin nie może poradzić sobie z piskiem w uszach
Zaloguj się
 • Gość: stam60

  Oceniono 29 razy 21

  co za głupoty ludzie wypisujecie, w dodatku obraźliwe dla kobiety
  Ja mam tę chorobę od 2011 roku, nazywa się szumy uszne, po łacinie tinitus, brak lekarstwa, trzeba się przyzwyczaić :( bardzo ciężko się na co dzień z tym żyje

 • Gość: miranda

  Oceniono 20 razy 14

  Kobiecina głuchnie, bo jej słuch od lat jest narażony na szkodliwe działanie dużej ilości decybeli - to takie proste. Niesamowite, że Doda traktuje swoich fanów jak osoby niepełnosprawne intelektualnie. I jeszcze ten śmieszny apel.

 • Gość: bazyl

  Oceniono 23 razy 11

  Żadna stacją TV nie zaproponowała występów na Sylwestra to się bidula rozchorowała ha ha ha

 • Gość: GOSC

  Oceniono 13 razy 11

  Mi szumi w uszach od ponad 20 lat a ostatnio od 5 lat się podwoiły wydałem mase pieniędzy na lekarzy i badania i nic jak było tak jest nadal.Zasypiam z szumem i budzę się z szumem w uszach ten szum jest nie do zniesienia,oby Dodzie udało się wyjść z tego .pozdrawiam cierpiących na tą dolegliwośc .

 • Gambit szachowy

  Oceniono 19 razy 11

  Nie jestem" zażartym fanem "Dody lecz współczuję Dorocie ,choroba nie wybiera może przydarzyć się każdemu- życzę przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia które według przysłowia okazuje się najważniejsze.

 • Gość: nicknolte

  Oceniono 28 razy 10

  Nic dziwnego. W środku bida, że aż piszczy. Nic się na to nie poradzi.

 • rikol

  Oceniono 9 razy 9

  Szumy uszne często wystepują u osób pracujących w hałasie, np. u muzyków. Doda i tak ma szczęście, bo pojawiły się u niej późno.

 • Gość: Asia

  Oceniono 9 razy 9

  Zdrowia każdemu życzę

 • Gość: Vvvyyy

  Oceniono 23 razy 9

  Co z oczami tej kobiety? Coraz większy zez rozbierzny, niech jej zrobią tomografię głowy. Jeszcze parę lat i to oko ucieknie jej w zewnętrzny kącik, gałki się rozjadą w różne strony, masakra!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX