Doda pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Na starych fotografiach wygląda jak aniołek! Aż trudno ją rozpoznać

Doda święta Bożego Narodzenia spędziła w rodzinnym Ciechanowie i przy okazji podzieliła się z fanami niepublikowanymi zdjęciami z albumu jej rodziców.

Święta Bożego Narodzenia to często jeden z nielicznych momentów w roku, gdy znajdujemy nieco więcej czasu i wykorzystujemy go na spotkania z najbliższymi. Dokładnie tak tegoroczną gwiazdkę spędziła Doda. Przy okazji pokazała na Instagramie swoje stare zdjęcia z dzieciństwa. 

Doda w dzieciństwie

Doda już dwa lata temu zrezygnowała z farbowania włosów i makijażu. Jej wizerunek stał się o wiele bardziej naturalny. Podczas wizyty w rodzinnym Ciechanowie znalazła album ze starymi zdjęciami. Okazuje się, że Rabczewska w dzieciństwie sprawiała wrażenie bardzo skromnej dziewczynki. Na Instagramie pokazała wiele zdjęć, m.in. jedno z 1995 roku, z przygotowań do Pierwszej Komunii Świętej. Mała Doda miała ten sam kolor włosów, co obecnie, jednak trudno byłoby ją rozpoznać. Co więcej, zamieściła również wspólne zdjęcie z Marylą Rodowicz. Na fotce widzimy, jak nastoletnia Doda czeka na autograf od swojej idolki. Kto by pomyślał, że kilka lat później obie panie wystąpią na jednej scenie.

 

Tak Doda zareagowała na wygraną Viki Gabor:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: