Doda oschle skomentowała ciążę Małgorzaty Rozenek. Była żona Radka Majdana chce zerwać z przeszłością

Małgorzata Rozenek jest w wymarzonej ciąży. Celebryci tłumnie gratulują, a o komentarz pokusiła się również była żona Radosława Majdana, czyli Doda. Co powiedziała?

Radosław Majdan już za kilka miesięcy po raz pierwszy w życiu zostanie ojcem. Wraz z Małgorzatą Rozenek starali się o dziecko od kilku lat, toteż radosna nowina jest spełnieniem ich największego marzenia. Gwiazdy prześcigają się w gratulacjach dla Majdanów. Swoje trzy grosze dorzuciła również Doda.

Doda komentuje ciążę Małgorzaty Rozenek

W 2007 roku, gdy Radosław Majdan był jeszcze mężem Dody, opowiedział, jak planuje nazwać swoje dzieci.

Jeśli będziemy mieli syna, nazwiemy go Mauro. To na pamiątkę mojej przyjaźni z Argentyńczykiem Mauro Cantoro, z którym grałem w Wiśle Kraków. A drugiemu synowi chciałbym dać na imię Tristan - mówił w 2007 roku na łamach Faktu.

Jeszcze w tym samym roku małżeństwo z Dodą się rozpadło, jednak z biegiem lat oboje ułożyli sobie życie na nowo. W 2012 roku Majdan związał się z Małgorzatą Rozenek, z którą ożenił się w 2016 roku. Teraz para wyczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. Czy pomysł na nadanie imienia z 2007 roku wciąż jest aktualny? I co na to Doda? Piosenkarka w rozmowie z Faktem skomentowała sprawę.

Proszę bardzo. My z mężem raczej nie skorzystamy - odpowiedziała Doda.

Doda była gościem "Koła Plotka". Sprawdź, co nam powiedziała:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: