Doda usuwa kolejne tatuaże. "Za pół roku go nie będzie". Zdradziła powód swojej decyzji

Doda podjęła ostatnio bardzo ważną decyzję. Chce pozbyć się większości tatuaży, którymi ozdobiła swoje ciało w przeszłości. Zdradziła powód.

Od wielu już lat jednym ze znaków rozpoznawczych Dody jest nie tylko charyzmatyczny głos, ale i tatuaże. Piosenkarka nigdy nie ukrywała, że uwielbia w ten sposób ozdabiać swoje ciało, lecz pewne doświadczenia życiowe spowodowały, że zapragnęła się ich pozbyć. Obecnie jest na etapie usuwania trzeciego. W swoim ostatnim wywiadzie opowiedziała o konkretnych powodach tej decyzji. 

Doda wyjaśnia, dlaczego usuwa tatuaże

W ostatnim czasie piosenkarka była wyjątkowo zapracowana, w związku z czym pojawiła się na kilku imprezach. Na jednej z nich udzieliła wywiadu "Faktowi". Podczas rozmowy poruszony został temat jej tatuaży. 

Dwa już usunęłam. Trzeci jest w trakcie i za pół roku go nie będzie. Dlaczego podjęłam taką decyzję? Bo osoby, które przyczyniły się do ich powstania, nie są godne, by świecić na firmamencie mojego ciała - wyjaśniła.

Rabczewska dodała, że to bardzo bolesny zabieg.

To bardzo bolesny zabieg. Dziesięć razy bardziej niż robienie tatuażu. Ale i tak nigdy nie krzyczę. Mój próg bólu jest inny niż u reszty ludzi - słyszymy.

Jak widzicie, zrobienie tatuażu powinno być bardzo przemyślaną decyzją. Nie należy robić ich dla nikogo, tylko dla siebie. 

CW

Doda wystąpiła w Kole Plotka. Jak poradziła sobie z wyzwaniami?

Zobacz wideo
Więcej o: