Doda nie lubi świąt Bożego Narodzenia i najchętniej wyjechałaby na wakacje. Nie robi tego z ważnego powodu

Doda otwarcie przyznała, że okres świąt Bożego Narodzenia nie jest jej ulubionym. Jednak ze względu na rodziców zostaje w Polsce i świętuje.

Choć mogłoby się wydawać, że wszyscy uwielbiają czas świąt Bożego Narodzenia, rodzinne spotkania, rozdawanie i przyjmowanie prezentów, to jednak nic bardziej mylnego. Doda zdecydowanie nie należy do tego grona. Jak się okazuje, artystka nienawidzi świąt.

Doda poświęca się dla rodziców

W rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że święta nie kojarzą jej się z radością i chciałaby, żeby w ogóle ich nie było.

Ja w ogóle nie lubię świąt Bożego Narodzenia! W ogóle na nie nie czekam, drażni mnie to! Smuci mnie to! Jakbym mogła, to bym się zamieniła w tego zielonego Grincha, który odwołuje święta - powiedziała.

Właśnie dlatego do niedawna Doda wyjeżdżała na wakacje w czasie świąt. Wolała popijać drinki z palemką, zamiast kompotu z suszu przy rodzinnym stole. Wszystko jednak się zmieniło, gdy jej rodzice zaczęli chorować. Najpierw u mamy został wykryty nowotwór, a potem u taty.

Odkąd moja mama zachorowała na raka, już nigdy nie opuściłam świąt. Dodatkowo ostatnie święta były tragiczne, bo i u taty został zdiagnozowany nowotwór. Na szczęście rodzice wyszli z tego, ale nie wyobrażam sobie po tym, co przeszliśmy, dobrze się bawić w tak szczególny dzień bez nich. Życie jest nieprzewidywalne. Trzeba doceniać każdą chwilę z rodziną! - wyznała gwiazda.

Nie sposób się z nią nie zgodzić. A wy lubicie święta?

 KM

Tak Doda niedawno wypoczywała w Tunezji:

Więcej o:
Komentarze (22)
Doda nienawidzi świąt Bożego Narodzenia i najchętniej wyjechałaby na wakacje. Nie robi tego z ważnego powodu
Zaloguj się
 • gapcio2010

  Oceniono 18 razy 16

  Jak słyszę tekst:magia Świąt, to bardzo źle reaguję..... Nie znoszę szaleństwa zakupów, przymusu jedzenia i konieczności bycia szczęśliwym własnie w tych dniach. Potrzebuję ciszy, spokoju, odpoczynku, więc nie praktykujemy "zarobienia się " przed świętami, siedzenia ciurkiem i jedzenia przy stole, wyjeżdżamy, cieszymy się byciem razem, odpoczywamy, wracamy odprężeni. Pozdrawiamy wszystkich.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 22 razy 16

  Mam to samo

 • Gość: Zuza

  Oceniono 18 razy 14

  Nigdy nie lubiłam żadnych świąt i zaznaczam nie miałam nigdy żadnych z nimi związanych traumatycznych przeżyć, po prostu nie lubię, a wręcz nie znoszę, tak mam.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  Ja wręcz nie nawidze świat ale cóż począć trzeba żyć

 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 2

  Ja też nie lubię świąt, tak samo jak Dody :p

 • Gość: Hababa

  Oceniono 8 razy 2

  Chyba raczej nikt jej nie dał wycieczki w ty roku... Bo jakosc w poprzednich latach chwalił się wyjazdami.... W Dubaju też cię już nie chcą?

 • Gość: Awanka

  Oceniono 16 razy 2

  Ona wszystko i wszystkich nienawidzi to taki zły człowiek . Wszystkich biła drapała Każdy z partnerów był poniżany .

 • voyteko

  Oceniono 1 raz 1

  "nienawidze swiat"...bo w wolne dni od pracy marnuje swoj talent...(rzekla Doda)

 • voyteko

  Oceniono 1 raz 1

  ludzie pieka indycze piersi...,ona swoje w Dubaju...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX