Dodę nadal męczą piski w uszach. Na nowych nagraniu jest bliska łez. "Sorry za mój wygląd"

Doda od półtora tygodnia nie może sobie poradzić z uciążliwym piskiem w uszach. Na najnowszym InstaStory wygląda na naprawdę wykończoną i bliską łez.

Dla Dody rok nie zaczął się najlepiej. Jeszcze przed sylwestrem wokalistka poinformowała fanów, że zaczął dręczyć ją niepokojący pisk w uszach. Najpierw podejrzewała, że dolegliwość jest efektem ucisku aparatu ortodontycznego na nerwy. Zdjęcie aparatu jednak nie pomogło. Obecnie Doda robi serię szczegółowych badań, które mają w końcu znaleźć przyczynę pisków. Z InstaStory, które nagrała, wynika jednak, że czuje się coraz gorzej. 

ZOBACZ TEŻ: Doda jest poważnie chora? Od kilkudziesięciu godzin nie może poradzić sobie z przeraźliwym piskiem w uszach. "Zaraz oszaleję"

Doda dziękuje fanom za wsparcie 

Na nagraniu Doda podziękowała fanom za "miliony wiadomości" ze słowami wsparcia. Przyznaje, że nie jest to dla niej łatwy czas, a przyczyna jej złego samopoczucia wciąż jest nieznana. 

Wiem, że się o mnie martwicie. (...) Sorry za mój wygląd, ale nie spałam do 5 rano.

Wokalistka faktycznie wygląda na zmęczoną. Trzymamy kciuki za jej szybki powrót do zdrowia. 

WJ

Więcej o:
Komentarze (378)
Dodę nadal męczą piski w uszach. Na nowych nagraniu jest bliska łez. "Sorry za mój wygląd"
Zaloguj się
 • Gość: asha

  Oceniono 126 razy 88

  Antyreklama chirurgii plastycznej i zabiegów „upiększających”

 • Gość: Gosc

  Oceniono 103 razy 55

  Współczuję, ale jest taka brzydka teraz, nie wiem co jest, ale okropnie zbrzydzila, wychudla czy odessala twarz, te wielkie usta, okropnie wygląda

 • Gość: mat

  Oceniono 61 razy 51

  Dodzia, nie dramatyzuj, mi piszy od 2000 roku, taki jednostajny baaardzo wysoki ton, od switu do zmierzchu, też biegalem do lekarzy, i dupa, jedna tylko powiedziała, że da tableki drogie a leczenie będzie długotrwałe, nie mówiąc czy pomoże tak naprawdę i ile potrwa, więc olalem, przyzwyczailem się i zaprzyjaznilem z tym piskiem, i tak sobie zyjemy 20 lat, czasami bardziej wkur.... czasami mniej, pozdro

 • Gość: Bbb

  Oceniono 70 razy 46

  Jak nozna tak się oszpecic

 • Gość: Mi

  Oceniono 64 razy 40

  Spiłowane kości szczęki, implanty w kościach policzkowych, botox i usta w wypelnuaczu.Natura nie dała jej piękna to chce sobie je kupić... Nic bardziej mylnego!
  Niebawem będzie karykaturą

 • kordelk.a

  Oceniono 45 razy 25

  Doda wygląda bardzo źle, jak osoba poważnie chora i to już od dłuższego czasu. Przykra sprawa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX