Adele jest chuda jak nigdy dotąd! Zobaczcie nowe zdjęcia piosenkarki. Widać, jak bardzo się zmieniła

Za sprawą afery z udziałem Kingi Rusin, Adele nadal jest na ustach wszystkich. Tymczasem my prezentujemy nowe zdjęcia piosenkarki. Jest chudsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Ostatnio o Adele stało się głośno za sprawą zdjęcia, które na swoim Instagramie opublikowała Kinga Rusin. Zainteresowanie, z jakim spotkał się post dziennikarki, przerosło najśmielsze oczekiwania. Pisały o nim zagraniczne media, a spore poruszenie wywołał również w rodzimym show-bizniesie. Jednakże w całym tym zamieszaniu fanom Adele nie umknęła jedna, najważniejsza kwestia - fakt, iż na zdjęciu z Kingą Rusin piosenkarka wygląda bardzo chudo!

Gwiazdy, które schudły. Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo!

Zobacz wideo

Adele bardzo schudła

Jakiś czas temu pisaliśmy już, że Adele drastycznie się zmieniła. Świat obiegły bowiem zdjęcia wracającej z siłowni artystki. W środowisku filmowym i dietetycznym mówiło się, że piosenkarka schudła ponad 20 kg, a niektórzy trenerzy oceniają utratę wagi Adele na nawet 44 kg. Najprawdopodobniej tak duża utrata wagi nie jest zasługą aktywności fizycznej, lecz diety. Taką bowiem opinię wyraziła Camila Goodis, była trenerka personalna Adele. Specjalistka od fitnessu wyznała, że piosenkarka nigdy nie lubiła ćwiczeń fizycznych, a więc za jej imponującą metamorfozą w 90% musi stać zmiana i ograniczenie przyjmowanych posiłków. Tymczasem do sieci trafiły najnowsze zdjęcia Adele z Los Angeles, na których jest jeszcze chudsza, niż ostatnio.

AdeleAdele East News

Widzimy, że także i na najnowszym zdjęciu piosenkarka ubrana jest w sportową stylizację. Niewątpliwie świadczy to o tym, że oprócz ograniczenia przyjmowanych kalorii Adele stawia również na aktywność fizyczną. Utratę wagi najbardziej widać na twarzy piosenkarki, przez co naprawdę trudno ją rozpoznać.

A Wam jak podoba się Adele w nowej, "chudszej" wersji?

JP