Jennifer Aniston obchodzi 51 urodziny. Życzenia złożył jej były mąż Justin Theroux

Jennifer Aniston i Justin Theroux byli parą przez sześć lat, ich małżeństwo trwało dwa lata. Para rozstała się w zgodzie i do dziś utrzymują bardzo dobre kontakty.

Jennifer Aniston i Justin Theroux uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par amerykańskiego show-biznesu. Nic więc dziwnego, że był mąż aktorki postanowił złożyć jej życzenia w dzień jej 51. urodzin. Zrobił to za pomocą Instagrama. Musimy przyznać, że zdjęcie jest naprawdę urocze. 

Justin Theroux składa życzenia urodzinowe Jennifer Aniston

Na zdjęciu widzimy aktorkę, w szalonej pozie, jednak to podpis zdjęcia zwraca największą uwagę. Justin z pewnością ma ogromne poczucie humoru i widać, że wiążę ich ogromna więź. Przykładem tego jest emotikona z czerwonym sercem, którą zamieścił na zdjęciu. 

Chwytaj rok 2020 właśnie w taki sposób - napisał.

Jennifer Aniston i Justin TherouxJennifer Aniston i Justin Theroux Fot. Justin Theroux - Instagram

Mimo rozstania była para do dziś utrzymuje dobre relacje i wzajemnie się wspiera. Dowodem na to jest chociażby fakt, że Justin był jednym z gości na wystawnej imprezie Jennifer z okazji Święta Dziękczynienia. Odbyła się ona w listopadzie ubiegłego roku i byli na niej najlepsi przyjaciele aktorki, m.in Courteney Cox, Jimmy Kimmel, Jason Bateman czy Will Arnett.

Do życzeń urodzinowych Jennifer dołączają się inne gwiazdy, w tym jej przyjaciele. Courtney Cox, z którą razem grała w kultowym sitcomie "Przyjaciele" również opublikowała ich wspólne zdjęcie.

Bez względu na to, jak bardzo możesz próbować... jest tylko jedna Jennifer Aniston. Wszystkiego najlepszego, moja droga przyjaciółko - napisała.

Natomiast Reese Witherspoon uhonorowała urodziny swojej przyjaciółki słodką wiadomością.

Nie mogłam prosić o lepszego przyjaciela i partnera, z którym mogłabym gonić za swoimi marzeniami. Życie jest z tobą o wiele przyjemniejsze.

Do grona dołączyła także Ellen DeGeneres, która opublikowała zabawną wiadomość na Twitterze. 

Wszystkiego najlepszego, Jennifer Aniston. Nie mogę się doczekać dzisiejszego wieczoru.

Jennifer Aniston swoim pierwszym postem "rozbiła" Instagram. Potem rozbiła ... telefon

Zobacz wideo

To szczęście mieć tylu przyjaciół. Nic tylko zazdrościć!

BO

Więcej o: