Jenifer Aniston zdjęciem "zepsuła" Instagram. Pokazała już nowe nagranie, a my sprawdzamy, kogo obserwuje. To elitarne grono

Jennifer Aniston pobiła rekord Instagrama. W jeden dzień zyskała aż 8 milionów followersów. Sprawdziliśmy, kogo obserwuje aktorka. To tylko 100 osób.

Jennifer Aniston przez wiele lat broniła się od Instagrama, jednak wczoraj nastąpił przełom i aktorka wreszcie założyła sobie tam konto. W jeden dzień zyskała 8 milionów obserwatorów, blokując tym samym całą aplikację. Sprawdziliśmy, kogo sama zaczęła obserwować.

Jennifer Aniston założyła Instagrama

Po wielu latach Jennifer Aniston zawitała na Instagramie i to z przytupem. Aktorka zyskała 8 milionów obserwatorów w jeden dzień, a pierwsze zdjęcie, jakie zamieściła wraz z ekipą serialu "Przyjaciele" stało się hitem Internetu. Wydaje się, że aplikacja jej się spodobała, bo już opublikowała kolejny post.Tym razem aktorka w żartobliwy sposób odniosła się do pobitego przez siebie rekordu. Nagrała krótki filmik, w którym rozbija telefon o stół.

Przysięgam, nigdy nie chciałam pobić rekordu. Dziękuje kochani za tak miłe przyjęcie- napisała pod nagraniem Aniston
Zobacz wideo

Kogo obserwuje Jennifer Aniston na Instagramie?

Jennifer Aniston wybrała już pierwsze profile, jakie śledzi ze swojego konta. To nieco ponad 100 osób. Pierwszymi użytkownikami, którzy dostali "follow" od aktorki była cała ekipa "Przyjaciół" czyli: Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i David Schwimmer. Kto jeszcze znalazł się w tym elitarnym gronie? Gwiazda obserwuje również Katy Perry, Jennifer Lopez, Oprah Winfrey i wiele innych gwiazd. Warto zaznaczyć, że wszystkie te konta są zweryfikowane. Niestety na liście nie znalazł się Brad Pitt, co z pewnością podsyciłoby plotki na temat ich rzekomego powrotu.

 

Obserwujecie Jennifer Aniston na Instagramie?

RG

Więcej o: