Jennifer Aniston znowu umawia się na randki. Zagraniczne media podają, kim jest jej wybranek. Aktorka odniosła się do tego

Jennifer Aniston nie próżnuje! Aktorka wyleczyła się na dobre z Brada Pitta i znowu zaczęła chodzić na randki. Z kim się teraz spotyka?

Jennifer Aniston to bez wątpienia jedna z gorętszych singielek w Hollywoood, jednak już niedługo może się to zmienić. Kilka miesięcy temu mówiło się, że Jennifer Aniston i Brad Pitt dali sobie drugą szansę. Aktor zakończył swój wieloletni związek z Angeliną Joli, co więcej pojawił się na 50. urodzinach Jennifer, co tylko podgrzało atmosferę między nimi. Niestety para do siebie nie wróciła, ale Jennifer Aniston się nie poddaje.

Przez gorącą minutę wyglądało na to, że Jen znów znajdzie się w ramionach Brada. Ale tak nie było, więc znowu randkuje i szuka prawdziwej miłości-zwierzył się informator tabloidu Star

Z kim spotyka się Jennifer Aniston?

Amerykański tabloid "The Sun" donosi, że Jennifer Aniston spotyka się z tajemniczym brytyjskim miliarderem. Mężczyzna podobno miał nie ustępować w zalotach, regularnie wysyłać jej kwiaty i zapraszać na kolację. Wszystko wskazuje na to, że aktorka nie jest zainteresowana swoim adoratorem.

Rzecznik prasowy gwiazdy powiedział, że to tylko plotki, co potwierdziła sama zainteresowana w rozmowie w "The Howard Stern Show". Zapytana przez prowadzącego, czy obecnie się z kimś spotyka, odparła, że nie, gdyż jest zbyt zaangażowana w swoją pracę, co więcej dodała, że nie nienawidzi być łączona na siłę w pary.

Myślicie, że Jennifer Aniston na dobre zrezygnuje z randkowania?

Brad Pitt jest już sporo czasu po rozwodzie z Angeliną Jolie. Czy Jennifer Aniston da mu kolejną szansę?

Zobacz wideo

RG

Więcej o: