Jennifer Aniston założyła profil na Instagramie. Pierwsze zdjęcie robi furorę. Skomentował je nawet jej były mąż

Jennifer Aniston dopiero teraz zadebiutowała na Instagramie. Na pierwszym zdjęciu, jakie dodała, znajduje się z przyjaciółmi z kultowego serialu. Jej post skomentował Justin Theroux.

Choć Jennifer Aniston jest jedną z popularniejszych i bardziej lubianych aktorek na świecie, to mocno dba o to, żeby jak najmniej faktów z jej życia prywatnego trafiało do mediów. Choć w branży jest od lat, to dopiero teraz zdecydowała się założyć konto na Instagramie.

Jennifer Aniston na Instagramie

W ciągu zaledwie jednego dnia zyskała ponad 6 milionów obserwatorów, co bez wątpienia jest wielkim sukcesem. Dla swoich fanów aktorka przygotowała niemałą niespodziankę - na pierwszym zdjęciu, jakie dodała, pozuje razem z aktorami, z którymi zbliżyła się na planie "Przyjaciół".

Cześć, Instagramie! - napisała.
 

Na zdjęciu znalazła się cała szóstka, czyli Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, Matthew Perry, David Schwimmer i Matt LeBlanc. W tym roku minęło 25 lat od emisji pierwszego odcinka kultowego serialu. Aktorzy podkreślają, że zaprzyjaźnili się ze sobą i chętnie się spotykają, kiedy tylko mogą. Cox poprosiła nawet Aniston, żeby została matką chrzestną jej córki. Przyjaciele powitali Aniston na Instagramie, publikując na swoich profilach zdjęcia oraz kilka słów skierowanych do niej.

Cześć, Jen! Witamy w świecie social mediów... to jest do bani! Ale spodoba ci się - napisała Cox.
 
Cześć, Jen - napisał Schwimmer.
 

Wśród komentujących znalazł się także były mąż Aniston, Justin Theroux, z którym rozwiodła się w 2018 roku. Choć ich miłość się skończyła, to nadal pozostali przyjaciółmi, co zawsze podkreślają. Aktor bardzo się ucieszył, że jego była żona pojawiła się na Instagramie:

Cooo-cooo? #pierwszy - napisał, dodając emotkę przestawiającą czerwone serce.

Zobacz też: Matthew Perry został sfotografowany na ulicy po raz pierwszy od dwóch lat. Nie wygląda najlepiej

Daniel Martyniuk nie ukrywa, że sięga po używki. Odniósł się do tego:

Zobacz wideo