Nowa aktorka dołącza do obsady "Pierwszej miłości". Była dziecięcą gwiazdą a teraz wcieli się w prostytutkę. Doskonale ją znacie

Do obsady serialu "Pierwsza miłość" dołącza Karolina Sawka. Aktorkę doskonale znają fani filmu "W pustyni i w puszczy", gdzie wcieliła się w rolę Nel.

Karolina Sawka, bo o niej mowa, dała się poznać widzom dzięki filmowi "W pustyni i w puszczy" z 2001 roku. 10-latka wcieliła się w Nel Rawilson, która wraz ze Stasiem Tarkowskim (Adam Fidusiewicz) została uprowadzona na terenie Afryki. Niemal dwa lata temu Karolina i Adam spotkali się ponownie i uwiecznili ten moment, o czym pisaliśmy TUTAJ. Dzisiaj 29-lenia Sawka próbuje swoich sił jako aktorka. Czasami pojawia się w filmach i serialach. Ostatnio dołączyła do obsady "Pierwszej miłości". 

Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Zobacz wideo

Karolina Sawka zagra w "Pierwszej miłości"

Aktorka wcieli się w Magdę, czyli pierwszą miłość Miksera (Błażej Michalski). Chłopak zrobi przysługę Błażejowi (Paweł Krucz), który będzie jeździł za niego taksówką. Mikser przewiezie sporo nietuzinkowych klientów, ale dostanie zgłoszenie z agencji towarzyskiej. Odbierze stamtąd mężczyznę, któremu będzie towarzyszyć prostytutka. W kobiecie rozpozna pierwszą wielką miłość, która musiała opuścić miasto przez ojca i zostawić ukochanego. 

Magda przez znajomość z Arielem musi spotykać się z mężczyznami, od których "ma zależeć jej kariera” piosenkarki popowej. Producent muzyczny robi z niej ekskluzywną panią do towarzystwa.

Kariera Karoliny Sawki

Karolina w 2018 roku ukończyła Wydział Aktorski w Łodzi, a w czasie studiów dostała niewielką rolę w filmie "Soyer". Tam poznała Macieja Musiałowskiego, który wcielał się w główną rolę. Z aktorem przybyła na premierę obrazu i widać było, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. 

Później mogliśmy ją oglądać w kilku odcinkach "M jak miłość", gdzie wcielała się w Kalinę Marczewską. Znajomość Pawła Zduńskiego z Kaliną sprowadziła na niego nie małe kłopoty. Aktorka zakończyła pracę na planie serialu TVP 2 w 2019 roku. 

Jak poradziła sobie Karolina Sawka w "Pierwszej miłości"? Sprawdźcie to oglądając najnowsze odcinki "Pierwszej miłości". 

DK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.