Karolina Sawka z "W pustyni i w puszczy" kiedyś wyglądała tak. Dziś ma 26 lat i... Czyżby to jej chłopak? Znacie go z "Drugiej szansy"

17.11.2017 22:30
Karolina Sawka i Maciej Musiałowski pojawili się razem na premierze filmu "Soyer". Na ściance przez cały czas trzymali się za ręce.

W miniony czwartek odbyła się premiera filmu "Soyer", w którym główną rolę gra Maciej Musiałowski, którego znamy głównie z roli Ksawerego Kryńskiego w serialu "Druga szansa". Towarzyszyła mu urocza brunetka... Karolina Sawka! Możemy się domyślać, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Na wydarzeniu nie szczędzili sobie czułości. Trzymali się za ręce i ciepło na siebie spoglądali. 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Karolina Sawka miała 8 lat, kiedy zagrała Nel w ekranizacji powieści "W pustyni i w puszczy". Potem za namową rodziców zrezygnowała z grania, zniknęła z mediów, rzadko też udzielała wywiadów. Po latach sama uznała, że była to słuszna decyzja.

Chciałam podejść do tego z dystansem, żeby to nie była decyzja pochopna. Po maturze czułam się jeszcze nie do końca dojrzała, czułam, że jeszcze nie jestem gotowa, żeby realizować się w tym zawodzie - tłumaczyła jakiś czas temu w programie "Pytanie na śniadanie".

Teraz ponownie chce spróbować swoich sił w aktorstwie. W filmie "Soyer" zagrała drugoplanową rolę, opiekunkę lwów. To co, wybierzecie się do kin?

MM

Młodzi Amerykanie średnio zdobyli 6/11 z tego testu wiedzy o świecie. Poradzisz sobie lepiej?
1/11Który kanał łączy Ocean Atlantycki z Pacyfikiem?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (27)
Karolina Sawka i Maciej Musiałowski są parą? Pojawili się razem na premierze filmu "Soyer"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: GdzieWesele.pl poleca

  Oceniono 45 razy 39

  Wyrosła z niej piękna młoda kobieta! :)

 • Gość: Ewa

  Oceniono 26 razy 20

  fajniutka ładniutka wyrosła

 • Gość: Jan

  Oceniono 20 razy 16

  Ubrała się jak chciała i chłopaka też ma jakiego chce i nikomu nic do tego. Jak widać jest fajną polską babką i to jest fajne. Bądźmy dumni a nie zawistni, skorygujmy naszą mentalność (rodzice i szkoła).

 • Gość: Zula

  Oceniono 13 razy 11

  Taka normalna wsród "gwiazd ściankowych" i skromnie wyglądająca.

 • Gość: man

  Oceniono 16 razy 8

  musi być bogaty xD

 • jego_eminencja

  Oceniono 10 razy 4

  on ma fryzure hokeisty z DDR

 • Gość: Odkurzacz

  Oceniono 18 razy 4

  Fajna ta SSawka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane