Bradley Cooper i Irina Shayk na jednej imprezie pierwszy raz od rozstania. Wymowne spojrzenia

Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się siedem miesięcy temu. Od tego czasu nie pokazywali się razem w mediach. Pojawili się na tej samej imprezie.

Związek Iriny Shayk i Bradleya Coopera był szeroko komentowany przez media na całym świecie. Wszyscy myśleli, że znany aktor znalazł swoją prawdziwą miłość. Trzy lata temu doczekali się narodzin ukochanej córki Lei. W lipcu pojawiła się informacja, że rozstali się po czterech latach wspólnego życia. Choć spekulowano, że powodem rozstania był romans z Lady Gagą, prawdopodobną przyczyną było inne podejście partnerów do medialności ich związku.

Pamiętacie, jak Gaga i Bradley zaśpiewali razem "Shallow" podczas koncertu w Las Vegas? 

Zobacz wideo

Irina Shayk w zmysłowej kreacji. Unikała Bradleya?

BAFTA to ważne wydarzenie dla branży filmowej. Gwiazdy zjeżdżają się do Londynu po to, by odebrać nagrody w wielu nominacjach związanych z kinem. Impreza ta każdego roku dostarcza wielu emocji. Tym razem na uroczystości najbardziej błyszczała księżna Kate, u której paparazzi doszukiwali się ciążowego brzuszka. Uwagę fotoreporterów przykuła również Irina Shayk, która pojawiła się na after party organizowanym przez British Vogue i Tiffany. Na to samo wydarzenie przybył... Bradley Cooper. Byli partnerzy po raz pierwszy od siedmiu miesięcy pokazali się na tej samej imprezie. 

Irina ewidentnie przyciągała wzrok swoją stylizacją i nienaganną figurą. Miała na sobie błyszczącą i prześwitującą sukienkę. Wykonana z siateczki kreacja zakończona była zwiewnymi frędzlami. Pod spód modelka założyła beżowe body, które eksponowało jej kształty. Łatwo się domyślić, że niewątpliwie została zauważona przez swojego byłego. 

 

Choć Bradley i Irina nie spędzili razem na imprezie dużo czasu, jednak - jak donoszą media - można było zauważyć, że patrzą na siebie z czułością. Nic w tym dziwnego, kiedyś łączyło ich mocne uczucie. Jednak trudno sobie wyobrazić, by para do siebie wróciła. Rosyjska modelka udzieliła ostatnio szczerego wywiadu, w którym powiedziała, że po rozstaniu z Cooperem czuje się jak nowo narodzona, a jedynym minusem tej sytuacji jest samotne macierzyństwo: 

Trudno znaleźć równowagę pomiędzy byciem samotną mamą a byciem kobietą pracującą. Są dni, kiedy budzę się i mówię: O Boże, co ja mam robić?

Myślicie, że Irinę i Bradleya zobaczymy jeszcze razem? 

BWO 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.