Księżna Kate zachwyciła na gali Bafta 2020. Skomplementowali ją fani. Zwrócili się też do Williama. Jego reakcja mistrzowska! [WIDEO]

Księżna Kate i książę William byli najbardziej wyczekiwaną parą na czerownym dywanie tegorocznej gali Bafta. Jeszcze przed rozpoczęciem uroczystości spadł na nich deszcz komplementów.

Księżna Kate jest nie tylko ikoną mody, ale też królową modowego recyklingu. Podczas tegorocznej gali przyznania brytyjskich nagród filmowych znów zachwyciła. Co ciekawe, miała na sobie kreację z 2012 roku. Wówczas pojawiła się w niej na oficjalnej wizycie w Malezji.

Księżna Kate i książę William na gali Bafta 2020

Gala Bafta to jedno z największych wydarzeń kulturalnych w Europie. Nic więc dziwnego, że przyciąga nie tylko rzesze gwiazd, ale też fanów, którzy dzielnie stoją wzdłuż czerwonego dywanu. Niektórzy mają nawet na tyle szczęścia, że udaje im się zwrócić na siebie uwagę swoich idoli. Tak też było w przypadku księżnej Kate i księcia Williama.

Książęca para dumnie szła po czerwonym dywanie, kiedy grupka fanów zaczęła głośno krzyczeć do Kate, że wygląda pięknie. Księżna podziękowała im oczywiście i odwdzięczyła się iście królewskim uśmiechem. Książę William szedł tuż obok, nieco pominięty, ale trwało to zaledwie chwilę.

Will, Ty też wyglądasz pięknie! - wyrwało się jednemu z fanów.

Reakcja przyszłego króla? Zaniósł się śmiechem. Widać, że ma do siebie dystans. Cała sytuacja została uwieczniona na nagraniu.

 

Jak widać, książęta też lubią pośmieszkować. ;)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.