Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się? Media spekulują, co było przyczyną

Irina Shayk i Bradley Cooper nie są razem? Tak przynajmniej podają zagraniczne media. Ponoć niedługo ma pojawić się oficjalne oświadczenie.
Zobacz wideo

To może być jedno z najgłośniejszych rozstań w show-biznesie. Jak podają media, Irina Shayk i Bradley Cooper nie są już razem. Od razu nasuwa się myśl, że stoi za tym Lady Gaga. Jednak nic bardziej mylnego. Zdaniem dziennikarzy poszło o różne podejście partnerów do charakteru ich związku.

Bradley Cooper i Irina Shayk nie są już razem?

O tym, że modelka i aktor nie są już razem, poinformował portal MTO News. Według ich informatora jeden z najsłynniejszych związków należy do przeszłości, a wydanie przez nich oświadczenia to kwestia czasu. Dowiadujemy się też co mogło być przyczyną.

Bradley zawsze chciał zachować prywatność w życiu osobistym, podczas gdy Irina uważała, że powinni być znacznie bardziej "medialnym" związkiem - czytamy.

Wielu fanów filmu "Narodziny gwiazdy" oraz plotek o romansie Coopera i Lady Gagi może być zawiedzionych, gdyż powodem ich rozstania nie jest piosenkarka. Jednak można się pokusić o stwierdzenie, że na pewno wesprze ona przyjaciela w tych trudnych chwilach.

Bradley Cooper, Irina Shayk, Lady GagaBradley Cooper, Irina Shayk, Lady Gaga A.M.P.A.S./PictureLux / ,A.M.P.A.S./PictureLux/agefotostock/East News

Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper są razem od 2015 roku. To wtedy do mediów trafiły ich wspólne zdjęcia z broadwayowskiej sztuki "Finding Neverland", którą wspólnie oglądali. Dwa lata temu zostali rodzicami i na świecie pojawiła się ich córka Lea. Zanim się poznali, modelka spotykała się z Cristiano Ronaldo, a aktor z Suki Waterhouse.

AW

Więcej o: