Bradley i Irina mieli zachować przyjacielskie stosunki dla dobra córki. Nic z tego. Unikają się, jak tylko mogą

Choć Bradley Cooper i Irina Shayk zapewniali, że zachowają przyjacielskie stosunki ze względu na dobro córki. Źródło magazynu "In Touch Weekly" zdradziło, że starają się trzymać od siebie z daleka.

Plotki o kryzysie w związku Iriny Shayk i Bradley'a Coopera krążyły już od końca zeszłego roku, ale oficjalnie potwierdzili je dopiero w lipcu. Przyczyn miało być kilka. Jedną z nich było różne podejście partnerów do kwestii medialności ich związku - modelka chciała więcej pokazywać się z ukochanym na branżowych imprezach, a aktor wolał unikać rozgłosu. Wpływ na ich rozstanie miała mieć też Lady Gaga, która zagrała u boku Coopera w filmie "Narodziny gwiazdy" i z którą miał mieć romans.

Irina Shayk i Bradley Cooper - ich relacje po rozstaniu

Zagraniczne media podawały, że pomimo rozstania Irina i Bradley zachowali przyjacielskie relacje i porozumieli się w kwestii opieki nad córką Leą. Rodzice postawili jej szczęście na pierwszym miejscu i ustalili, że będą mieszkać w tym samym mieście. Zdecydowali, że będzie to Nowy Jork. Jednak teraz wyszło na jaw za pośrednictwem magazynu "In Touch Weekly", że unikają siebie za wszelką cenę.

Chociaż Irina i Bradley zgodzili się na wspólną opiekę nad Leą, starają się siebie unikać za wszelką cenę i nie chcą przebywać pod jednym dachem - poinformowało źródło.

Informator dodał też, że jest pewien, że gdyby Irina i Bradley nie mieli córki, to w ogóle by ze sobą nie rozmawiali i nie spotykaliby się. Zresztą to dla niej próbowali ratować swój związek, zanim podjęli ostateczną decyzję o rozstaniu się.

AW

Więcej o:
Komentarze (25)
Bradley Cooper i Irina Shayk mieli zachować przyjacielskie stosunki dla dobra córki. Nic z tego
Zaloguj się
 • Gość: lele

  Oceniono 26 razy 22

  Hmm...gwiazdy międzynarodowe, bogaci, sławni, a problemy takie, jak ma większość z nas. Ja też unikam byłego i gdyby nie dzieci, NIGDY nie chciałabym go zobaczyć na oczy. A tak muszę..eee...

 • Gość: Anka

  Oceniono 14 razy 10

  A ja nie mam takiego problemu. Dogaduje się świetnie ze swoim byłym . Może dlatego , ze powodem naszego rozstania nie była inna osoba. Co prawda kochałam wtedy, ale nie byliśmy chyba dla siebie. Dziecko jest dla nas najważniejsze i tak oto od 12 lat w takim układzie. Dzielimy się opieka bez obarczania.,

 • iplinski

  Oceniono 5 razy 3

  za dużo pokus w tym Hollywood. Jakby gość w kopalni robił na przykład a ona w markecie na kasie i zyebani by wrócili do domu po robocie. Z kasą na styk, to by i zdrady nie było i dalej razem by byli a za 500 plus to może by jakieś auto na kredyt wzieli..

 • Gość: Patatajmiauhau

  Oceniono 1 raz 1

  Dlaczego Shayk, a nie Szejk? Ale co tam to w końcu tylko Gazeta.pI. Co innego np. Filharmonia Narodowa czy też inny TiFC, na afiszach których rosyjskiego np. pianistę drukują w transkrypcji angielskiej, a już kompozytora jeżeli jest/był Rosjaninem w polskiej. A co wymyślą ci edukowani ,,spece'' od zarządzania kulturą jeśli trafi im się muzyk o dość popularnym w Rosji nazwisku Czajkowski, do tego noszący imię Piotr, który się uprze aby interpretować dzieła Piotra Czajkowskiego? Wtedy zapewne zobaczymy na afiszu coś w rodzaju: ,,Pyotr Tchaikovsky gra utwory Piotra Czajkowskiego'' XDDD
  Na koniec pytanie: czy są to objawy schizofrenii czy też tylko pospolita słoma w butach ???

 • Gość: Ooooo!

  0

  Przecież ona ma nie za czysta opine.. Że była z jakimiś z organizacji pilkarskich itd..

 • Gość: brrrrr

  Oceniono 2 razy 0

  kobieta, która była z tym dupkiem Ronaldo? NIEEE, szkoda było Bradleya dla niej,
  a swoją drogą to normalne, zawsze się ma dobre chęci, ale rzeczywistość idzie swoim torem,
  ja też nie chcę mojego byłego oglądać

 • Gość: Bea

  Oceniono 4 razy 0

  Rosjanki to żaden materiał na partnerke zyciowa,odwala im ostro,zadna rewelacja z niej ale on fajne ciacho

 • Gość: Bea

  0

  W glowach sie przewraca,juz nie wiedza co ze soba zrobic.Najpierw wielka milosc a potem nienawisc,a dzieci cierpia,bo maja porąbanych rodziców

 • peterjk

  Oceniono 12 razy 0

  Rosyjska ,,żabka" będzie skakać dalej, ciekawe czy upatrzyła już kolejna ofiarę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX