Maja Plich pokazała bardzo stare zdjęcia. Odważne? To mało powiedziane! Żona Krzysztofa Rutkowskiego jest nie do poznania

Maja Plich zrobiła fanom nie lada niespodziankę. Pokazała trzy bardzo stare zdjęcia, na których wręcz trudno ją rozpoznać.

Maja i Krzysztof Rutkowski poznali się w 2012 roku. Maja (jeszcze wówczas Plich) miała wtedy 27 lat. I właśnie z okolic tego odległego czasu pokazała zdjęcia, na których aż trudno ją rozpoznać.

Maja Plich na zdjęciach z przeszłości

Maja postanowiła powspominać dawne czasy. Po tym, jak dzień wcześniej pokazała zdjęcie po porodzie swojego syna, stwierdziła, że czas pochwalić się inną fotografią sprzed lat. Jedno trzeba przyznać - Plich bardzo się zmieniła.

Długie nogi i świetna figura zostały, ale fryzura i twarz? Młodziutka Maja stawiała wtedy na kruczoczarne włosy i delikatny makijaż. Widać, że kanony mody były zupełnie inne, przynajmniej jeśli chodzi o grubość brwi.

Żona Krzysztofa Rutkowskiego za młodu pracowała jako modelka, zajmowała się też wspólnie z siostrą organizowaniem występów artystycznych. Teraz, z detektywistyczną licencją, prowadzi sprawy razem ze swoim mężem.

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski - burzliwy związek

Maja i Krzysztof są ze sobą już od wielu lat. Zeszłoroczny ślub był uwieczniony przez telewizyjne kamery i nawet teraz możecie oglądać jego powtórki na TVN Style. Ale wcześniej nie było tak kolorowo. Para musiała zmierzyć się z oskarżeniami o zdradę ze strony Dominiki Zasiewskiej (Wodzianki). Maja broniła partnera, sugerowała nawet, że jest w ciąży. Plotki ucichły dopiero po dłuższym czasie, zaś byłej modelce udało się przekierować uwagę mediów na przygotowania do hucznego ślubu.

Rutkowski i Plich powiedzieli sobie "tak" w sierpniu zeszłego roku. Obrączki podawał im ich syn, mały Krzysztof Rutkowski Junior.

Zobacz wideo