Joanna Koroniewska też wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Zdradziła, z kim mogłaby zatańczyć. Dobór partnera nie jest oczywisty

Joanna Koroniewska podsyca plotki o swoim udziale w "Tańcu z Gwiazdami". Na jej instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia z Lenką Klimentową i Maciejem Dowborem na sali treningowej. Czy coś jest na rzeczy?

Zbliża się 11. edycja tanecznego show. Produkcja wciąż informuje widzów, kogo będziemy mogli zobaczyć na wiosnę w "Tańcu z Gwiazdami". Do tej pory potwierdzono udział: Marcina Bosaka, Anny Karwan, Bogdana Kulasa, Nicole Bogdanowicz, Sylwestra Wilka, Edyty Zając, Tomasza Oświęcimskiego i Julii Wieniawy. W piątek ogłoszono również, że jeszcze jednym uczestnikiem będzie Mikołaj z "Love Island".

Damian Kordas opowiedział o zwycięstwie w „Tańcu z Gwiazdami”

Zobacz wideo

Wciąż jednak nie znamy nazwisk wszystkich uczestników tanecznego show. Jedna z aktorek zasugerowała, że chciałaby wziąć z mężem udział w "Tańcu z Gwiazdami". Joanna Koroniewska dodała na Instagramie zdjęcia z sali tanecznej i dodała, z kim chciałaby zatańczyć. Dobór potencjalnego partnera nie jest oczywisty.

Joanna Koroniewska zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami"? 

Aktorka na Instagramie zamieściła zdjęcia z sali treningowej, na których pozuje z Maciejem Dowborem i Lenką Klimentową - tancerką znaną właśnie z "Tańca z Gwiazdami". Napisała, że mogłaby zatańczyć z... żoną Jana Klimenta. Wymieniła także pary, które brały udział w poprzednich edycjach programu. Zapytała fanów, kto według nich lepiej poradziłby sobie na parkiecie tanecznego show. Czyżby coś było na rzeczy, a Joanna Koroniewska miałaby zostać kolejną gwiazdą programu?

Czy wystąpimy razem w 11. edycji „Tańca z Gwiazdami”?!? Był już przecież Jarosław Kret z Beatą Tadlą. Była cudowna Barbara Kurdej-Szatan z Rafałem Szatanem. Zawsze, czyli właściwie przez 11. edycji jest Paulina Sykut-Jeżyna z Krzysztofem Ibiszem, więc teraz chyba czas nastał i na NAS!!! W końcu jesteśmy Dowbory i do tego Happy. To, co nam to szkodzi?!! Jak myślicie, kto w tańcu lepszy - Maciek czy ja?!!? Niestety jestem kobietą a zdecydowanie najchętniej potańczyłabym z Lenką rzecz jasna. Uwielbiam piękne i silne babki - napisała Koroniewska pod zdjęciem promując swój kanał na YouTubie. 

Na ten post zareagowali sami producenci "Tańca z Gwiazdami". Na instagramowej relacji zapytali fanów show, czy Maciej Dowbor weźmie udział w programie:

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Lenka KlimentowaJoanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Lenka Klimentowa screen Instagram/tanieczgwiazdami

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska tańczą... na YouTubie

Jaka jest prawda? Choć nazwiska kolejnych gwiazd w "Tańcu z Gwiazdami" dopiero poznajemy, Joanna Koroniewska sama wytłumaczyła, o co chodziło z jej wpisem. Maciej i Joanna od kilku tygodni rozwijają swój kanał na YouTubie o nazwie "Dowbory Be Happy". Ich celem jest "zarażanie widzów dobrą energią", o czym pisaliśmy TUTAJ. Aktorka na instagramowej relacji pokazała, jak przebiegała lekcja tańca z Lenką Klimentową. Okazuje się, że para podczas zajęć w studiu Agustina Egurroli nagrywała kolejny odcinek na swój YouTube'a.

Sami sprawdźcie: 

 

Kto według was lepiej poradziłby sobie na parkiecie? Joanna czy Maciej?

DK

Więcej o: