Halina Mlynkova pokazała syna! 16-letni Piotr jest podobny do taty. "Skóra zdjęta z ojca"

Syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego skończył 16 lat. Dumna mama pochwaliła się nowym zdjęciem nastolatka i złożyła mu życzenia.

W ostatnich latach Halina Mlynkova nieco usunęła się w cień. Nie występuje w programach telewizyjnych i nie udziela zbyt wielu wywiadów. Kontakt z fanami utrzymuje jednak nie tylko podczas koncertów, ale i na Instagramie. To właśnie tam wrzuciła ostatnio zdjęcie swojego syna. Piotr skończył bowiem 16 lat. 

Halina Mlynkova pokazała syna

Była wokalistka "Brathanków" nigdy nie lubiła opowiadać o swoim życiu prywatnym. Od czasu do czasu robi jednak wyjątki. Z okazji urodzin syna pokazała jego aktualne zdjęcie.

Dziś mam znów święto! Najważniejsze w życiu i tak już zostanie! Mój wspaniały syn kończy dziś 16 lat! Młody człowiek, z ogromną aurą, mądrością, spokojem, tajemniczością. Mój cud, który zawsze jest blisko mnie, dzielnie podejmuje wyzwania, jakie przynosi mu życie, Z poczuciem humoru, wyższy i silniejszy ode mnie.
 

Fani artystki zaczęli składać nastolatkowi życzenia.

Wspaniała dumna mama, to i wspaniały, udany syn. Gratulacje, taki chłopak to kawał wykonanej roboty. Sto lat!
Dużo zdrowia!

Przypomnijmy, Piotr to owoc miłości Haliny i jej byłego męża, znanego prezentera TVP Łukasza Nowickiego. Jedna z fanek zwróciła uwagę na podobieństwo 16-latka do ojca.

Skóra zdjęta z Łukasza Nowickiego. Wszystkiego najlepszego!

Podzielacie jej zdanie? Tak, czy inaczej, dużo zdrowia!

CW

Te gwiazdy poszły w ślady rodziców i też są znane! 

Zobacz wideo