Maja Rutkowski świętuje pół roku małżeństwa z Krzysztofem. "Tak dużo fajnych rzeczy udało nam się zrobić"

Maja Rutkowski dokładnie pół roku temu została żoną Krzysztofa. Z tej okazji zamieściła wpis na Instagramie, w którym podsumowuje czas z mężem, a także nawiązuje do swojego tatuażu i numerologi.

Maja Rutkowski kilka dni temu podzieliła się z fanami na Instagramie bolesnymi skutkami usuwania tatuażu. Tym razem przybyła na media społecznościowe z o wiele bardziej radosną nowiną. Świętuje pół roku małżeństwa.

Maja Rutkowski świętuje sześć miesięcy małżeństwa

Mimo że związek Mai i Krzysztofa był burzliwy, a domniemany romans detektywa z Wodzianką wyszedł na jaw na chwilę przed ślubem, nie przeszkodziło im to w powiedzeniu sobie sakramentalnego "tak".  Maja Rutkowski na Instagramie zamieściła obszerny wpis z okazji szóstej miesięcznicy zawarcia związku małżeńskiego.

(...) Czas pędzi tak nieubłaganie, że nie mogę uwierzyć, iż dzisiaj mija już pół roku od naszego ślubu. Zawsze dużą uwagę przykładałam do symboliki liczb, zresztą widać to także po moich plecach...- zaczęła Maja. 

Maja zaznacza, że po męczącym dniu marzy tylko o tym, aby wtulić się w swojego ukochanego.

Tak dużo fajnych rzeczy udało się nam zrobić razem przez te 6 ostatnich miesięcy, ale każdy nowy dzień przynosi nam kolejne cudowne chwile. Dziś po ciężkim tygodniu, po przejechaniu setek kilometrów każdego dnia marzę, aby dziś wrócić do Łodzi zjeść kolacje z moimi najbliższymi, wtulić się w mojego ukochanego...- dodaje rozmarzona.

Romantycznie?

Wystawny ślub Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Pilch. „Nie był dla nas problemem taki wydatek”:

Zobacz wideo

RG