Maja Plich od miesięcy usuwa tatuaż. Efekt? Masa blizn. Zdjęcie tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Maja Plich jakiś czas temu podjęła decyzję o usunięciu bardzo dużego tatuażu. Niestety proces ten jeszcze trochę potrwa.

Maja Plich trafiła do show-biznesu dzięki swojemu partnerowi, Krzysztofowi Rutkowskiemu. Ich związek nie należy do łatwych i oboje wielokrotnie lądowali na okładkach tabloidów. Co ciekawe, pomimo głośnego romansu detektywa z wodzianką Kuby Wojewódzkiego, para stanęła na ślubnym kobiercu. Owocem ich miłości jest syn.

Maja Plich walczy tatuażem

Okazuje się, że żona Krzysztofa Rutkowskiego ma słabość do tatuaży. Nie wszystkie dziary były jednak udane. Ostatnio celebrytka zaszokowała swoich obserwatorów na Instagramie, kiedy to wrzuciła na relację zdjęcie tatuażu, który od miesięcy jest usuwany. Cóż, nie jest to szczególnie przyjemny widok.

Tatuaż Mai PlichTatuaż Mai Plich Instagram/majaplich

Tatuaż jest już po kilku zabiegach, dlatego trudno określić, co przedstawiał pierwotnie. Nie wiadomo też, dlaczego Maja zdecydowała się na jego usunięcie. Być może przypominał jej o czymś nieprzyjemnym, a może po prostu przestał jej się podobać? Niech powyższe zdjęcie będzie przestrogą dla wszystkich, którzy nie są pewni wzoru, jaki chcą sobie wydziarać.

Wiedzieliście o tym, że Mateusz Gessler tatuował kiedyś ludzi?

Zobacz wideo
Więcej o: