Maja Plich pokazała zdjęcia z porodówki. W ten sposób świętuje 6. urodziny syna. "Makijaż zrobiony godzinę przed?". Odpowiedziała

Maja Plich opublikowała w sieci zdjęcie z porodówki. Fanka zadrwiła z niej, że ta tuż przed porodem zdążyła jeszcze zrobić makijaż. Wpisu wybranka Krzysztofa Rutkowskiego nie pozostawiła bez odpowiedzi.

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski dokładnie sześć lat temu zostali rodzicami. Powitali wówczas na świecie swojego syna, Krzysztofa Juniora Rutkowskiego. Szczęśliwa mama postanowiła uczcić urodziny syna i pokazała na Instagramie zdjęcie z... porodówki. 

Maja Plich pokazała zdjęcie z porodówki

Dni najpiękniejsze i niezapomniane dla każdej kobiety. Widząc dziś to zdjęcie, moje emocje są podobne jak 6 lat temu. Cud życia i magia miłości - napisała w poście Plich.

Maja Plich pokazała zdjęcie z porodówkiMaja Plich pokazała zdjęcie z porodówki Instagram / Maja Plich

W komentarzach zaroiło się od życzeń dla Juniora. Jednak jedna z obserwatorek zwróciła uwagę na "makijaż" wybranki detektywa.

Makijaż zrobiony godzinę przed porodem?! - zapytała.

Maja Plich odpowiedziała na powyższy wpis.

Nie mam makijażu. Tylko rzęsy, które w tamtym czasie nosiłam. Zaczęłam je zakładać około 6. miesiąca ciąży dla poprawienia nastroju i lepszego wyglądu. Wtedy tak mi się wydawało - napisała w odpowiedzi Plich.

A nawet gdyby miała makijaż... Zastanawiamy się, czy to coś złego?

MM

Mimo że Krzysztof Rutkowski z Mają Plich tworzy związek od kilku lat, w międzyczasie zaliczył romans z Wodzianką. Oto jak ona komentowała tę sprawę:

Zobacz wideo

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.