Syn Krzysztofa Rutkowskiego pełnił kluczową funkcję na ślubie rodziców. Przebrano go za tajnego agenta. "Był szefem całego zespołu"

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich wzięli ślub. Ich 6-letni syn Krzysztof junior miał bardzo ważną rolę podczas uroczystości.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich są już po ślubie. Uroczystość i wesele odbyły się w pałacu w Rozalinie. Jak poinformował detektyw w wywiadzie dla Radia Zet, na organizację imprezy wydał prawie milion złotych i zaprosił 200 osób. Pochwalił się również, że w kopertach otrzymał około 300 tys. zł w gotówce oraz drugie tyle w postaci prezentów. Panna młoda zaprezentowała się w aż pięciu sukniach, co jest niekwestionowanym rekordem w polskim show-biznesie. Na weselu nie mogło zabraknąć honorowego gościa, czyli syna Krzysztofa i Mai, Krzysia Rutkowskiego juniora. Okazuje się, że chłopiec pełnił na ślubie rodziców bardzo ważną funkcję.

ZOBACZ TERAZ: Maja Rutkowski nie życzy sobie, by odmieniano jej nowe nazwisko. "Tak jest bardziej światowo"

Syn Rutkowskich zachwycił na ślubie Krzysztofa i Mai

6-letni Krzyś Rutkowski, zwany również juniorem, odegrał kluczową rolę na ślubie rodziców. Chłopiec przebrany za agenta w małej walizce dostarczył obrączki. Maja pochwaliła się uroczą fotografią, na której został uchwycony ten moment.

Tak junior dostarczył nam obrączki i był szefem całego zespołu. Wszystkie informacje, co dzieje się w terenie, dostawał przez słuchawkę, którą miał w uchu. Pozdrawiamy cieplutko - napisała mama Krzysia.

Maja Plich, Krzysztof RutkowskiMaja Plich, Krzysztof Rutkowski screen Instagram/majaplich

Fanki zachwycają się chłopcem w komentarzach.

Był mega dzielny! Profesjonalista w każdym calu.
Przesłodki agencik.
Przystojniacha z niego, śliczny chłopiec.

Trzeba przyznać, że Krzyś świetnie prezentował się w stroju agenta.

Rutkowscy tuż po ślubie byli w "Dzień Dobry TVN". Zobacz wideo.

Zobacz wideo

JP