Jeff Bezos po raz pierwszy zabrał na ściankę nową partnerkę. To dla niej miliarder zostawił żonę

Jeff Bezos, który według wielu rankingów jest najbogatszym człowiekiem na świecie, przeżywa drugą młodość i to u boku nowej kobiety. Twórca Amazona po raz pierwszy pokazał nową partnerkę na ściance.

Jeff Bezos jest twórcą Amazona i tym samym najbogatszym człowiekiem na całym świecie. Ostatnimi czasy jest o nim głośno nie tylko za sprawą utraty 10 mld dolarów, co w bardzo małym stopniu odbiło się na jego funduszach, ale również bujnego życia osobistego. Po 25 latach małżeństwa rozwiódł się i związał się z inną kobietą. Teraz zadebiutował z nią na czerwonym dywanie.

Jeff Bezos z nową partnerką

Jeff Bezos może pochwalić się majątkiem przekraczającym 130 miliardów dolarów, toteż bez wahania można uznać, że jest idealną partią dla niejednej kobiety. Po 25 latach małżeństwa rozstał się z żoną i odszedł do dziennikarki Lauren Sanchez. Ich związek rozpoczął się niemałym skandalem, bowiem światło dzienne ujrzały roznegliżowane fotki, jakie do swojej jeszcze wtedy kochanki wysyłał Jeff.

Od tamtej pory minął już rok, więc zakochani postanowili oficjalnie przedstawić się światu. Wspólnie wybrali się do Bombaju na imprezę Amazon Prime, gdzie chętnie pozowali na ściance. Miliarder włożył smoking z marynarką w marmurkowy wzór, a jego ukochana postawiła na długą sukienkę z rozcięciem. Wyglądali na zadowolonych zainteresowaniem mediów, a z ich twarzy nie schodził uśmiech. 

Myślicie, że tym razem mu się uda?

Tego nie da się "odzobaczyć", czyli wpadki telewizyjne, które zapamiętamy na długo:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (117)
Jeff Bezos po raz pierwszy pokazał na ściance nową partnerkę. To dla niej miliarder zostawił żonę
Zaloguj się
 • Gość: neith

  Oceniono 48 razy 44

  Czy ta pani ma choć jedną część ciała nieruszoną jeszcze przez chirurgów plastycznych? Efekt ich pracy jest autentycznie przerażający.

 • wilanow56

  Oceniono 41 razy 41

  Niezle sobie wybral. Niedlugo sie dowie ile to go bedzie kosztowac!

 • artzat74

  Oceniono 38 razy 38

  Jokerzyca , lomatko .

 • Gość: Ja

  Oceniono 37 razy 35

  Przerobiona na babę!

 • zb5u

  Oceniono 36 razy 34

  Towar powystawowy, ale - kto bogatemu zabroni...

 • nick_bezimienny

  Oceniono 35 razy 31

  na Amazonie lepsze cizie w przecenie chodzą, ale koleś niekumaty i pewnie nie potrafi tam zakupów zrobić ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX