Książę William już wrócił do pracy zaledwie dzień po rodzinnych naradach w sprawie księcia Harry'ego i Meghan Markle. Dobry humor go nie opuszczał

Książę William nie próżnuje i już wrócił do pracy w Pałacu Buckingham zaledwie dzień po tym, jak jego brat wycofał się z rodziny królewskiej i zaczął przygotowywać się do wyprowadzki do Kanady.

We wtorek książę William został przyłapany przez paparazzi, jak opuszczał Pałac Kensington z niezadowoloną miną. To pierwsza taka fotografia księcia zrobiona po "szczycie w Sandringham", podczas którego członkowie rodziny królewskiej omawiali przyszłość księcia Harry'ego i Meghan Markle. Przypomnijmy, że książęca para wycofała się ze swoich obowiązków i zamierza dzielić życie pomiędzy Wielką Brytanią a Ameryką Północną.

Po rodzinnej naradzie królowa Elżbieta II wydała oficjalne oświadczenie:

Moja rodzina i ja w pełni popieramy pragnienie Harry'ego i Meghan, którzy chcą rozpocząć nowe życie jako młoda rodzina. Chociaż wolelibyśmy, aby pozostali pełnoetatowymi członkami rodziny królewskiej, szanujemy i rozumiemy ich pragnienie prowadzenia bardziej niezależnego życia, pozostając jednocześnie cenioną częścią mojej rodziny. (...).

- czytamy.

Teraz książę Harry przygotowuje się do wyprowadzki i chce dołączyć do Meghan, która przebywa już w Kanadzie, a książę William nie próżnuje i szybko wrócił do pracy.

Książę William wrócił do pracy

Nie da się ukryć, że w obecnej sytuacji rodzina królewska znajduje się pod medialnym ostrzałem. Wszyscy więc znają doskonale każdy krok wszystkich jej członków, a największe zainteresowanie budzi teraz książę William, który podobno wciąż jest skłócony z księciem Harrym.

Wydawać się może, że plotki potwierdza zachowanie przyszłego króla, który zaledwie 24 godziny po wycofaniu się brata z rodziny, już wrócił do pracy, jak gdyby nic się nie stało. Rano zawiózł dzieci do szkoły, a potem udał się do Pałacu Buckingham, gdzie spotkał się z Ollym Robbinsem, negocjatorem w sprawie Brexitu, a także Andrew Straussem, byłym kapitanem angielskiej drużyny krykieta. W Pałacu książę miał także okazję porozmawiać z Aleksem Duguidem i to w języku migowym. Zobaczcie:

 

Widać, że dobry nastrój nie opuszczał księcia Williama. Kto wie, może to tylko dobra mina do złej gry, a może faktycznie wycofanie się Harry'ego z rodziny poprawiło mu humor?

KM

Księżna Kate i książę William odwiedzili Pakistan:

Zobacz wideo