Książę William na pierwszych zdjęciach od odejścia Harry'ego i Meghan. Jego mina wyraża więcej niż tysiąc słów

Wiadomość o opuszczeniu rodziny królewskiej przez Meghan Markle i księcia Harry'ego wstrząsnęła światem. Królowa Elżbieta II zwołała specjalne spotkanie, by ustalić szczegóły tego odejścia. Paparazzi przyłapali księcia Williama, którego mina wyraża wszystko.

Chyba nikt nie przypuszczał, że to kiedykolwiek się wydarzy. Książę Harry i Meghan Markle postanowili odejść z rodziny królewskiej, żeby stać się finansowo niezależni. Ich oświadczenie na Instagramie wywołało niemałą burzą na dworze królewskim. 

Po wielu miesiącach przemyśleń i prywatnych rozmów zdecydowaliśmy się w tym roku dokonać zmian. (...) Rezygnujemy z wysokich rangą funkcji w rodzinie królewskiej, postanowiliśmy stać się finansowo niezależni. Jednocześnie dalej będziemy wspierać jej Królewską Mość. Zdecydowaliśmy się na to zachęceni waszym wsparciem. Chcemy wypośrodkować czas spędzony w Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej.

Podobno królowa Elżbieta II nie była zachwycona formą, w której ta wiadomość została przekazana światu, bo jak donoszą brytyjskie media, ona również dowiedziała się o tym od dziennikarzy

Książę William opuszcza Pałac Kensington z niezadowoloną miną 

Na poniedziałkowym spotkaniu nie mogło zabraknąć oczywiście księcia Williama i księcia Harry'ego. Podobno bracia od dłuższego czasu nie dogadują się ze sobą, a decyzja Harry'ego i Meghan już w ogóle wpłynęła na ich stosunki. Świadczyć również może o tym mina, z którą książę William opuszczał Pałac Kensington. 

Na pierwszy rzut oka widać, że nie jest on zachwycony całą sytuacją. Trudno mu się dziwić. W końcu do tej pory książę William i Harry byli nie tylko uwielbiani przez brytyjskie i zagraniczne media, ale również sami ze sobą mieli świetny kontakt. Niektórzy twierdzą, że wina tkwi w Meghan Markle, która miała w tej relacji sporo namieszać. 

Oświadczenie królowej Elżbiety II

W poniedziałek królowa Elżbieta II wydała oświadczenie, w którym przyznała, że popiera pragnienie Meghan i Harry'ego, ale wolałaby, żeby zostali oni pełnoetatowymi członkami rodziny królewskiej. 

Moja rodzina i ja w pełni popieramy pragnienie Harry'ego i Meghan, którzy chcą rozpocząć nowe życie jako młoda rodzina. Chociaż wolelibyśmy, aby pozostali pełnoetatowymi członkami rodziny królewskiej, szanujemy i rozumiemy ich pragnienie prowadzenia bardziej niezależnego życia, pozostając jednocześnie cenioną częścią mojej rodziny. (...).

- czytamy. 

Po wydaniu oświadczenia wielokrotnie podkreślano, że pozostaje jeszcze wiele kwestii do ustalenia, ale pewne jest, że książę Harry i Meghan Markle będą w tak zwanym okresie przejściowym, czyli będą dzielić życie pomiędzy Kanadę i Wielką Brytanię. 

Czy książę William i Harry będą mieli jeszcze ze sobą taki kontakt jak wcześniej? Czas pokaże. 

AM

Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Niektóre kreacje miała na sobie 3 razy! Oto jej ulubione zestawy.

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
Komentarze (16)
Książe William ze skwaszoną miną opuszcza Pałac Kensington
Zaloguj się
 • Gość: d

  Oceniono 38 razy 38

  Jaka znów mina? Gościu prowadzi samochód. Jaką ma mieć minę.

 • Gość: Kocica

  Oceniono 19 razy 17

  Mi to wyglada na normalna regularna mine osoby prowadzacej auto. Widzialam gorsze miny np moja na zdjeciu z fotoradaru. Wygladam jak kot srajacy na puszczy a mialam dosyc fajny dzien. Takze ten..

 • Gość: Dópa

  Oceniono 11 razy 9

  Q.r.v.a, każdy ma taką minę jak prowadzi auto i zobaczył np. policjanta. Albo i nie zobaczył, to w sumie bez znaczenia. Prowadził auto i się na tym skupiał.
  Kolejna bzdura roku made by plotek.

 • Gość: korekta

  Oceniono 3 razy 3

  "Jego mina wyraża więcej niż tysiąc słów" Tak, jego mina mówi: prowadzę samochód. To wprawdzie tylko sześć słów, ale plotkomatołki nie umieją w matematykę. ;>

 • xynat

  Oceniono 5 razy 3

  "księcia Williama, którego mina wyraża wszystko.". Wszystko czyli co? Głodnemu zawsze chleb na myśli. Zboczeniec nawet w cegle widzi gołą babę. Nic w tej minie nie widzę. Po prostu facet skupiony na prowadzeniu samochodu.

 • Gość: WACEK ZAWADZKI

  Oceniono 4 razy 2

  Wyczytałem w jego oczach żal, że znów nie wykupił prenumeraty Wyborczej.

 • aria.pura

  Oceniono 4 razy 2

  Wilek ma najnormalniejszą na świecie minę kierowcy uważającego na to, co się dzieje na drodze. Mówi tyle, że usiłuje bezpiecznie doholować własny tyłek na kwadrat. Zaiste, temat na artykuł.

 • Gość: fifi

  Oceniono 12 razy 2

  William ma prawo być zły, bo to na niego spadnie teraz więcej obowiązków. Wcześniej dzielił się z Harrym, a teraz sam będzie musiał wszystkiemu podołać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX