Małgorzata Ohme niczym Meghan Markle. Prezenterka i księżna ubrały się identycznie. Fani żartują: W sumie zwolniło się stanowisko

Małgorzata Ohme w "Dzień Dobry TVN" wystąpiła w takim samym stroju, jak Meghan Markle. Czy to był zbieg okoliczności?

Małgorzata Ohme z pewnością jest bardzo zapracowaną kobietą. Nie tylko prowadziła program "Big Brother", ale również występuje w duecie z Filipem Chajzerem w "Dzień Dobry TVN". Nic więc dziwnego, że dużą uwagę zwraca na swoje stroje. Tym razem chciała poczuć się, jak prawdziwa księżna.

Małgorzata Ohme jak Meghan Markle

Podczas jednego z wydania śniadaniówki, Małgorzata miała na sobie brązowy golf i satynową sukienkę o tym samym odcieniu. Praktycznie identyczną kreację założyła Meghan Markle, kiedy wróciła do Wielkiej Brytanii. Przypomnijmy, że chwilę później księżna ogłosiła, że rezygnuje z obowiązków królewskich.

Strój prezenterki nieznacznie różnił się od oryginału. Małgorzata miała luźniejszy golf i dobrała inne buty. Na instagramowym profilu Ohme szybko pojawiło się zdjęcie, porównujące ją do Meghan.

Być jak Meghan... Dzięki wszystkim za uświadomienie, że zachciało mi się być przez chwilę księżną. Oj Ohme, Ohme - napisała.
 

Co więcej, jedna z internautek zapytała prezenterki wprost, czy wybór stylizacji był zamierzony. Małgorzata odpowiedziała krótko i zwięźle:

Nie.

Cała sytuacja rozbawiła również obserwujących. Pod zdjęciem pojawiło się wiele dowcipnych komentarzy. 

W sumie zwolniło się stanowisko.
To księżna zgapiła kreację od Pani.
Ale żebyś się tylko nie pociła, jak ta księżniczka po lewej - pisali.

A jakie jest Wasze zdanie? Która z pań wyglądała lepiej? Internauci uważają, że to Małgorzata Ohme wygrała w tym starciu.

Małgorzata Ohme o "ataku paniki" Filipa Chajzera. "Może to było niefortunne. Ale Filip taki jest":

Zobacz wideo

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.