Małgorzata Ohme o "ataku paniki" Filipa Chajzera: Ja też się z tym zmagam. Zdradziła, co myśli o odpowiedzi "PnŚ"

Niedawno Filip Chazjer popełnił błąd na wizji, który słono go kosztował. W sieci wylała się na niego fala hejtu za udawanie ataku paniki i żartowanie sobie z tak poważnych rzeczy. Zapytaliśmy Małgorzatę Ohme, co o tym sądzi.

Malgorzata Ohme wspólnie z Filipem Chajzerem są prowadzącymi w programie "Dzień dobry TVN". W jednym z odcinków poruszony został temat ataków paniki, z których nie powinno się żartować. Wpadka Filipa, który na wizji udawał takowy atak, obiegła internet i tym samym wylała się na niego fala hejtu. Ohme w rozmowie z Plotkiem zdradziła, że rzeczywiście Filip przesadził, ale... po prostu taki jest. Dodatkowo wyznała, że sama zmaga się z zaburzeniami lękowymi od lat. 

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (36)
Małgorzata Ohme o wpadce Chajzera. "Ja też zmagam się z zaburzeniami lękowymi od wielu lat"
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 14 razy 14

  Naprawdę Filip Hajzer jest mi obojętny i też nie rozumiałam o co chodzi z tym oburzeniem na jego zachowanie ale gdy trafiłam na filmik, który je pokazywał to wówczas zrozumiałam. .. to było straszne i nie można tłumaczyć tego tym, że on jest teatralny i ekspresyjny....w taki sposób można wytłumaczyć wszystko....bycie na wizji to odpowiedzialność i trzeba myśleć jakie konsekwencje mogą mieć nasze zachowania.... Było to strasznie słabe i zenujące

 • Gość: Zdziwiony

  Oceniono 11 razy 11

  Robić(albo być) z siebie głupiego to nie lada sztuka.
  Robić to na oczach wielotysięcznej publiczności "po prostu taki jest"
  Kiedyś-mam takie wrażenie-w telewizji wypowiadali się ludzie,którzy mieli coś do powiedzenia.
  Dzisiaj wystarczy,że się po prostu jest.
  Nie mam telewizora.Będąc w rodzinnym domu ( w tym czasie leciał wspomniany program)zastanawiałem się z drugiego pokoju"co za idiota się tak wydziera"
  Pofatygowałem się zobaczyć i wszystko jasne

 • Gość: Viki

  Oceniono 13 razy 11

  Co za bezczelność pytać w śniadaniowej telewizji co wygrany zrobi z pieniędzmi które wygrał.Chodzi o Kamila z BB.Dzisiaj prowadzący bezczelnie pytali czy przekaże jego pieniądze na cele charytatywne!A co to was obchodzi co on z tą kasą swoją zrobi.

 • 4jaco

  Oceniono 11 razy 11

  to dureń!

 • Gość: Zero

  Oceniono 10 razy 10

  Właśnie dzięki niemu DDITVN przestał mnie interesować To nie było śmieszne,to było żałosne Uwielbiam żarty ale w innym wymiarze i przestrzeni Pani Ohme nie popisała się tłumacząc kolege

 • Gość: sdc

  Oceniono 8 razy 8

  Można by to nazwać "wpadką" gdyby to był odosobniony incydent. Ale ten pan składa się z samych "wpadek", jest jedną wielką chodzącą "wpadką". A wszystko to z wrodzonej głupoty, pyszałkowości i pogardy dla drugiego człowieka. Tak, pogardy! I nie zmienią tego obliczone na ratowanie wizerunku głośne akcje. Niby charytatywne a tak na prawdę PRowe. Obrzydliwy typ i tyle.

 • tomcio55

  Oceniono 7 razy 7

  Ostrożnie bo ch...zer swoimi hejterami poszczuje!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Wstyd się przyznać, ale za młodu też czasem się naśmiewaliśmy z osób chorych psychicznie. Widać i Chajzer też tak robił i niestety z tego nie wyrósł.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX