Kasia Tusk przekazała na WOŚP wizytę w jej mieszkaniu. "Zobaczysz, jak małe jest w rzeczywistości". Znajdą się chętni?

Kasia Tusk postanowiła ponownie wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i przekazać na aukcję swój prywatny czas.

Już jutro 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku gwiazdy muzyki będą występować na darmowych koncertach, a także przekazywać na dobroczynną licytację przeróżne rzeczy. Nie jest inaczej w przypadku pozostałych celebrytów, jak np. Kasi Tusk, która tym razem przygotowała coś wyjątkowego. 

Kasia Tusk na WOŚP

Kasia Tusk z zeszłym roku na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazała swoją suknię ślubną, co obiło się w mediach niemałym echem. Wydawałoby się, że trudno będzie to przebić, a jednak się udało. Tym razem Kasia na licytację przekazała wspólny spacer, a także wizytę w jej mieszkaniu. Swoim pomysłem podzieliła się na Instagramie.

Jeśli któraś z Was chciałaby wybrać się na spacer ze mną i Portosem (i zobaczyć jak zachowuje się, gdy nie pozuje), zobaczyć jak małe jest w rzeczywistości moje mieszkanie albo po prostu pogadać i napić się kawy... wesprzyjcie tegoroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i weźcie udział w licytacji #rzeczyodserca, na której wystawiłam właśnie swoją aukcję - pisze.

Co więcej, osoba, która wygra licytacje będzie mogła zabrać ze sobą osobę towarzyszącą.

Uwaga! Zwycięzca aukcji może wziąć ze sobą ukochaną osobę - męża, mamę, siostrę, przyjaciółkę lub kogokolwiek chcecie (odradzam kota) - zachęca blogerka.
 

Skusicie się na wspólny spacer z Kasią Tusk? 

Kasia Tusk pokazuje swoje mieszkanie na Instagramie. Osoba, która wygra będzie mogła zobaczyć je na żywo:

Zobacz wideo

RG