Sprzedaje swoje nagie zdjęcia, by pomóc Australii. Zebrała już ponad milion dolarów!

20-letnia Kaylen Ward postanowiła pomóc koalom, które ucierpiały w pożarach pustoszącycych Australię. Wysyła swoje nagie zdjęcie każdemu, kto wyśle jej dowód 10-dolarowej wpłaty na cele charytatywne.

Kaylen Ward, amerykańska modelka, która spełnia się na Instagramie jako influencerka, zebrała ponad milion dolarów (czyli prawie 4 miliony złotych) na rzecz walki z pożarami w Australii. Trzeba przyznać, że sposób, dzięki któremu osiągnęła cel, jest naprawdę nietypowy. 

Kaylen Ward sprzedaje nagie zdjęcia, by wspomóc Australię

Dziewczyna wpadła na pomysł, że każdemu, kto przekaże co najmniej 10 dolarów na organizacje walczące z pożarami w Australli, wyśle swoje nagie zdjęcie. Plan ten odniósł niebywały sukces. 

Kaylen WardKaylen Ward Instagram / thenakedphilanthropist

Dziewczyna uruchomiła akcję 3 stycznia. Jak przyznała w rozmowie z "Washington Post", w ciągu zaledwie trzech dni zgłosiło się do niej ponad 50 tysięcy darczyńców.

Próbowałam przekonać moich fanów do zebrania pieniędzy, spodziewałam się, że zbiorę może kilka tysięcy datków - powiedziała zaskoczona Ward.

Po kilku kolejnych dniach na Twitterze wyznała, że machina nakręciła się tak, że została wręcz zasypana wiadomościami z potwierdzeniem wpłat. Do tego stopnia, że musiała zatrudnić trzy osoby, które pomagają jej w odpowiadaniu na wiadomości. Na Twitterze przyznała, że do tej pory udało jej się zebrać już ponad milion dolarów. 

Jestem bardzo szczęśliwa, jest do dla mnie bardzo osobiste. Chciałam zobaczyć, jak ludzie coś zmieniają - mówiła. 

Warto wspomnieć, że do osób, które wspierają walkę z żywiołem panującym w Australii dołączyło także sporo gwiazd. Pink ofiarowała pół miliona dolarów na rzecz strażaków. 

ZOBACZ TEŻ: Pożary w Australii. Pink wpłaciła pół miliona dolarów dla strażaków, ale przebiła ją inna gwiazda. Polscy artyści także nie pozostają bierni

Zagrażają nam wywołane przez człowieka zmiany klimatu

Naukowcy od ponad 50 lat wiedzą, że emitowane przez ludzką działalność gazy cieplarniane wywołują efekt cieplarniany. Praktycznie wszyscy eksperci potwierdzają, że trwają antropogeniczne - czyli powstałe na skutek działalności człowieka - zmiany klimatu. Przyczyną jest głównie dwutlenek węgla ze spalania ropy, węgla gazu, ale też m.in. niszczenie lasów i rolnictwo na skalę przemysłową. Od rewolucji przemysłowej (kiedy zaczęliśmy masowo spalać paliwa kopalne) planeta ociepliła się o ponad 1 stopień Celsjusza i już teraz widzimy tego efekty. Ocieplenie powyżej 2 stopni będzie katastrofalne, a wg obecnych trendów zmierzamy w stronę 3-4 stopni do końca stulecia. Do uniknięcia katastrofy klimatycznej konieczne jest ograniczenie emisji dwutlenku węgla do poziomu neutralności klimatycznej - czyli tak małych emisji, że są one w całości pochłaniane.

Przeczytaj, dlaczego używamy określenia “kryzys klimatyczny” i co każdy z nas może zrobić dla ochrony klimatu.

Mamy kryzys. Susze, huragany i upały to tylko początek - jeśli nic nie zrobimy [PIĄTKI DLA KLIMATU]

Najbliższe lata ukształtują kolejne wieki. Oto, co możesz zrobić dla ochrony klimatu w 2020

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Edyta Górniak odwiedziła stodołę, na której znajduje się jej nagie zdjęcie. Teraz pomaga mieszkającej tam pani Barbarze:

Więcej o:
Komentarze (38)
Sprzedaje swoje nagie zdjęcia, by pomóc Australii. Zebrała już ponad milion dolarów!
Zaloguj się
 • Gambit szachowy

  Oceniono 8 razy 8

  Niech Viki Gabor zaśpiewa piosenkę" Gdybym to ja miała skrzydełka jak gąska" przy akompaniamencie toruńskich organów kościelnych. Moneta zebrana na Caritas Haha też pójdzie do Australii

 • 1234pablo

  Oceniono 12 razy 6

  Piękna jest. Jest kompletnie obojętne z jaką intencją zorganizowała akację. Faktem jest, że zrobiła więcej niż każdy z komentujących tu debili.

 • Oceniono 6 razy 6

  Dobra podpowiedź jak zarobić monetę za frajer, niepotrzebnie gazeta piszesz o tym. Wieniawa i Rozenek już Zcałą ekipą Photoshop pracują jutro ukażą się zdjęcia za 50 centów sztuka niby na pomoc kangurom

 • deusirae

  Oceniono 16 razy 2

  zaplacilbym dyche zeby tylko sie ubrala i nie wysylala :D

 • Gość: skóra i kość

  0

  A nie mogłaby się po prostu oddać jakiemuś szejkowi z dubaju i z tego film sprzedawać.

 • Gość: zap_gritzky

  Oceniono 4 razy 0

  A co?
  Za kangurów będzie grała w porno!
  xDD

 • Gość: majron

  Oceniono 10 razy 0

  w dzisiejszych czasach ktoś to w ogóle kupi? Wychodzi właśnie, że nie bardzo jest popyt na nią skoro musi takimi akcjami się ratować

 • Gość: Zdzichu

  Oceniono 2 razy -2

  Byłę w Austrji nad możem i wcale nie uwarzam rze trzeba jem pomagać! Une same se dadzo rady!

 • ag_kom

  Oceniono 5 razy -3

  Dobrze że pieniądze idą na szczytny cel, przecież ten kto otrzyma takie zdjęcie może je wysłać każdemu lub wstawić do internetu...BEZ SENSU.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX