Czarek Jóźwik odniósł się do plotek o nowej dziewczynie. Jego zdjęcie rozłożyło nas na łopatki. Głos zabrała też Maffashion

Czarek Jóźwik od wtorku jest łączony z 19-letnią Alicją. Jego najnowszy post sugeruje jednak coś innego.

Chyba nikt nie spodziewał się, że rozstanie Maffashion i Czarka Jóźwika z kanału "Abstrachuje" przyniesie aż takie rewolucje w polskim show-biznesie. Blogerka od kilku tygodni spotyka się z samozwańczym "bad boyem", czyli Sebastianem Fabijańskim, co zaskoczyło wielu fanów aktora. Jak donosił we wtorek serwis "Pudelek", Jóźwik także nie próżnuje i zaczął układać sobie życie od nowa u boku 19-letniej Alicji, która od czasu do czasu pojawia się w filmikach na współprowadzonym przez niego kanale.

Czarek Jóźwik dementuje plotki o związku?

Czarek, jak na twórcę zabawnych filmików przystało, ma spory dystans do siebie. Ostatnio influencer odniósł się na Instagramie do plotek o jego rzekomym nowym związku.

 
MY FACE WHEN kiedy ktoś wie więcej o moim życiu niż ja - napisał pod zdjęciem, na którym jest ucharakteryzowany na kobietę.

W komentarzach z miejsca zaroiło się od żartobliwym\ch komplementów. Co ciekawe, głos zabrała także Maffashion.

Jakie dobre - skomentowała.

Myślicie, że Czarek rzeczywiście cały czas jest singlem? Jego dementujący post może nieco pokrzyżować plany Alicji, która nie ukrywa, że marzy o karierze piosenkarki i zdążyła już nawet udzielić pierwszego wywiadu. Sławny chłopak z pewnością pomógłby jej nawiązać kontrakt z wytwórnią płytową.

Maffashion o relacjach z Czarkiem:

Zobacz wideo