Filip Chajzer w ogniu krytyki. Po filmie youtubera od ponad doby blokuje komentujących i kasuje komentarze

Filip Chajzer został podsumowany przez jednego z polskich youtuberów. Gargamel w długim nagraniu pokazał wszystkie ostatnie wpadki prezentera i zdemaskował mechanizm jego działania. Nie jest dobrze, kryzys wizerunkowy zaostrza się.

Filip Chajzer ma problem (znowu). Po serii ostatnich wpadek przyszedł wreszcie czas, aby ktoś je podsumował. Zrobił to jeden najbardziej znanych youtuberów w Polsce, ukrywający się pod pseudonimem Gargamel. W 20-minutowym nagraniu wypunktował większość problemów Chajzera. A jest ich niemało.

Z powodu tego nagrania Filip Chajzer ma teraz kryzys wizerunkowy. Próbuje nad nim zapanować na swoim profilu na Facebooku, blokując komentujących na lewo i prawo. Czy odniesie się w jakikolwiek sposób do nagrania Gargamela? Jeśli w ogóle to zrobi, to zapewne w swoim stylu, który również został przez youtubera skrytykowany.

Co Gargamel zarzucił Filipowi Chajzerowi?

Problem z Filipem Chajzerem ma coraz więcej osób od dłuższego czasu. Ostatnio głośno było o jego udawanym ataku paniki, za który "przeprosił" w stylu "przepraszam tych, co poczuli się urażeni". Jednak wcześniej było tego znacznie więcej: molestowanie seksualne w Ameryce Południowej, niewybredne żarty z homoseksualistów, wegan, osób, które wyglądają inaczej, niż "norma", dręczenie zwierząt, seksizm... Dużo tego. Po każdej "wpadce" Filip przepraszał i propagował jakąś akcję charytatywną. Niekiedy dodawał jednak kilka słów ponad to, obrażając osoby, które ośmieliły się go krytykować.

Gargamel zebrał to wszystko w jedno długie nagranie, w którym punktuje Chajzera, pokazuje mechanizm działania (wpadka -> przeprosiny -> akcja charytatywna -> kolejny atak). Film w niecałe dwa dni zebrał już prawie 800 tysięcy wyświetleń - tyle, ilu fanów ma Filip Chajzer na Facebooku.

Koniecznie obejrzyjcie go sami - to 20 minut, które warto poświęcić, jeśli nie do końca wiecie, co myśleć o młodym Chajzerze. A jeśli jesteście jego obrońcami, tym bardziej powinniście to zobaczyć:

 

Filip Chajzer blokuje komentarze po filmie Gargamela

Filip Chajzer broni się przed zarzutami Gargamela na razie w jeden sposób. Blokuje wszystkich, którzy ośmielą się zapytać w komentarzach o jego reakcję na nagranie, kasuje też niewygodne komentarze. Pod ostatnim postem Filipa Facebook wykrywa blisko 1500 komentarzy. Widocznych jest jednak o WIELE mniej:

Filip Chajzer blokuje komentarze po filmie GargamelaFilip Chajzer blokuje komentarze po filmie Gargamela Fot. Filip Chajzer - Facebook

Filip Chajzer blokuje komentarze po filmie GargamelaFilip Chajzer blokuje komentarze po filmie Gargamela Fot. Filip Chajzer - Facebook

Nie znajdziecie wśród nich ani jednego negatywnego. Jednocześnie pod postem zobaczycie ponad 3 tysiące reakcji - prawie połowa (1426 na chwilę obecną) była "wrr", co najczęściej jednak jest reakcją negatywną na dany post. Przypadek? W niedzielny wieczór strona Filipa Chajzera na kilka godzin zniknęła w ogóle z Facebooka.

Po filmie Gargamela nastała dziwna cisza. Tylko komentarze z linkiem są kasowane z profilu Chajzera w zawrotnym tempie.
Najlepsze, że Chajzer tak bardzo chce trzymać swoich fanów w bańce informacyjnej, że usuwa na bieżąco z fanpage'a absolutnie wszystkie komentarze nawiązujące do tego filmu, nieważne czy chamskie czy nie, absolutnie wszystkie. Byle tylko fanowskie Grażynki nie dotarły do filmu.
Usunął i przy okazji dostałem bana - alarmują na Facebooku (w różnych miejscach) użytkownicy.

Czekamy na oficjalny komunikat ze strony Filipa Chajzera. Nie wiemy, na co teraz zorganizuje zbiórkę (to akurat pochwalamy), ale byłoby miło, gdyby nie musiał już ich organizować w ramach przeprosin za cokolwiek.

Kim jest Gargamel?

Kim w ogóle jest Gargamel i dlaczego akurat jego filmy można brać na serio? Młodego twórcę bronią jego ostatnie nagrania. Każde można porównać do internetowego dziennikarstwa śledczego. Gargamel publikuje rzadko, ale zawsze są to nagrania przemyślane, dowodzące długiej pracy. Wyświetlenia dzięki temu liczy w milionach, pozytywne reakcje stanowią około 99 proc. ocen.

Na celowniku miał już internetowe poradniki podrywu, niekiedy zachęcające wprost do gwałtu, rasizm Marcina Dubiela z TeamX i internetowych "żartownisiów".

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (244)
Filip Chajzer w ogniu krytyki. Po filmie youtubera od ponad doby blokuje komentujących i kasuje komentarze
Zaloguj się
 • Gość: ewa

  Oceniono 260 razy 246

  Pan Chajzer nie nadaje się do prowadzenia DDTVN. Jest prostacki i głośny. Traktuje widzów protekcjonalnie, jakby mówił do przygłupich baranów. Nadaje się do prowadzenia sondy ulicznej i podskakiwania w przeświadczeniu że jest zabawny. Na pewno nie do parentingowego programu. Ostatnio mówił z obrzydzeniem jak to ohydny jest poród i nie życzy tego najgorszemu wrogowi. Pojęcia nie ma o formule programu który prowadzi, nie umie współprowadzić nie strofując Ohme, podnieca się nie wiadomo czym, i wydaje mu się że to program o nim. Szkoda dla niego tego formatu.

 • Gość: ss

  Oceniono 216 razy 208

  Chajzer to zwykły głupek, zachowuje się jak małpa w ZOO. Najgorsze jest to że on myśli że jest zabawny.

 • Gość: Afan

  Oceniono 150 razy 138

  Wreszcie ktoś mu dopiekł i oby tym razem się już nie wybielił! Nawet Vizirem!

 • wikal

  Oceniono 133 razy 127

  Filip Chajzer zrobił karierę dzięki sławnemu ojcu. Niestety w niczym go nie przypomina. On jest po prostu bardzo mało inteligentny, co zresztą widać na twarzy. Stąd wpadki. Niektórzy mają wpadki z powodu rogatej duszy, zamiłowania do skandali... Młody Chajzer ma po prostu kiepskie IQ. I tyle w temacie.

 • Gość: elf

  Oceniono 128 razy 124

  doskonały jest ten filmik na You tube. Obejrzyjcie Państwo. Cały Chajzer.

 • lewicki01

  Oceniono 105 razy 99

  TVN pójdzie na szczaw z tym Filipkiem. To zwykły mały człowiek. Trzeba przestać go zauważać. To typ kołka.

 • june-of-44

  Oceniono 76 razy 74

  Pytanie jest inne: co takiego wciąga w nos pan Filip ze tak dziwnie zachowuje się na wizji? Zero obciachu, brak hamulców, poziom gimbazy. I te koleś jest nazywany "dziennikarzem".
  Czekam aż koleś o.d.j.e.b.i.e. na wizji taką wiochę że TVN nie będzie mógł się długo pozbierać po tym. Czy oni tam w redakcji - badają go na obecność narkotyków przed wejściem na wizję...?
  Słowotok, niekontrolowana mimika, dziwne ruchy - laik rozpozna że coś było brane.....ale to sprawa jego pracodawcy czyli TVN.
  Dla mnie ten Filip to plastikowy, mało zabawny dzieciak. Nie facet.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX