Filip Chajzer próbuje ratować swój wizerunek po żałosnym żarcie. Wydał oświadczenie: Nigdy w życiu do głowy nie przyszłoby mi urażenie kogokolwiek

Po ostatniej nieprzyjemnym epizodzie, który miał miejsce w "Dzień Dobry TVN", FIlip Chajzer próbuje ratować swój wizerunek. Na Instagramie wydał oświadczenie, w którym tlumaczy swoje zachowanie.

Ostra krytyka spadła na Filipa Chajzera po piątkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN". Jeden z poruszanych tematów dotyczył reakcji paniki u ludzi. Mimo że temat jest poważny, to Filip Chajzer postanowił w żartobliwy sposób pokazać, jak u niego wyglądałby taki atak.

Filip Chajzer naśmiewa się z ataków paniki

Przedstawienie, które zaprezentował nam dziennikarz, nie wypadło śmiesznie, wręcz przeciwnie - żenująco. Cała sytuacja nie spodobało się widzom popularnej śniadaniówki. Pojawiło się wiele komentarzy, krytykujących zachowanie prezentera. Przypomnijmy, jak to zrobił Chajzer: dyszał, pokładał się na fotelu, i rozpinał koszulę. Widząc reakcję widzów programu, prowadzący "DD TVN" postanowił napisać sprostowanie całego zdarzenia na swoim profilu na Instagramie.

Szanowni Państwo. Pragnę odnieść się do sprawy wczorajszego ataku paniki. Jedyną intencją, którą miałem, było nawiązanie do rozmowy o zakupach świątecznych w zatłoczonym centrum handlowym, na które (jak zapewne większość facetów) reaguje mniej więcej w taki właśnie sposób - zaczął wpis.

Następnie wytłumaczył, że został źle odebrany i przeprosił urażonych:

Nigdy w życiu do głowy nie przyszłoby mi urażenie kogokolwiek chorego psychicznie. Jeśli tak zostało to odebrane, to z całego serca przepraszam wszystkie osoby, które realnie i na co dzień dotyczy ten problem - zwrócił się do widzów.

Jednak to nie wszystko. Atak hejtu na prowadzącego był tak duży, że wielu z internautów przekroczyło granice dobrego smaku. W komentarzach nawiązywali do osobistej tragedii Chajzera, który w 2015 roku stracił w wypadku samochodowym 9-letniego syna Maksymiliana.

Problem jest jeszcze jeden. W odpowiedzi ludzi, którzy jak rozumiem zdecydowali, że taki sposób wymierzenia sprawiedliwości będzie najwłaściwszy, przeczytałem setki komentarzy szydzących ze śmierci mojego syna w 2015. Do tego dziesiątki drastycznych zdjęć z wypadku wklejanych na mój profil Facebook oraz wysyłanych w wiadomościach. To skala podłości wykraczająca poza normy człowieczeństwa. Tyle w tym temacie mam do powiedzenia. Życzę pokoju, spokoju i miłości - napisał pod zdjęciem prezenter.

Filip Chajzer próbuje ratować swój wizerunek 

Naszym zdaniem wyjaśnienie jest jak najbardziej poprawne, jednak uważamy, że nie powinno go być wcale. Czemu? Bo taka sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca. Naśmiewanie się z osób chorych nie przystoi dziennikarzowi. Mamy nadzieję, że Chajzer zrozumie w końcu, z czego wypada żartować a z czego nie. Pamiętajmy, że nie każdą trudną sytuację da się obrócić w żart (co ciągle próbuje robić prezenter).

BO, AW

Poniżej możecie zobaczyć najgłośniejsze skandale w show - biznesie. 

Więcej o:
Komentarze (387)
Filip Chajzer próbuje ratować swój wizerunek po żałosnym żarcie. Wydał oświadczenie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • liczygrosz

  Oceniono 167 razy 135

  Gdyby nie nazwisko po tatusiu to ten pustak nie zrobiłby żadnej kariery "dziennikarskiej".

 • Gość: ana

  Oceniono 156 razy 112

  on jest idiotą w stylu Figurskiego...wielka skrucha po fakcie i udawanie, że było inaczej niż było...kto takich durniów zatrudnia ???

 • gigigolo

  Oceniono 128 razy 90

  synem się zasłaniasz. powinieneś dostać natychmiastowe wypowiedzenie z pracy. jakoś tak rodzinka się wymościła w pracach dla telewizji. weź się misiu za kopanie rowów, murowanie, z pożytkiem dla wszystkich i siebie samego. to, co zrobiłeś było raczej żałosne. jakiś taki infantylny jesteś na oko.

 • Gość: uuu

  Oceniono 97 razy 89

  Czy nie może prowadzić programu jakiś młod/a/y, zdolny dziennikarz/rka bez znajomści, nie modelka, celebrytka, glonojad, ,,gwiazda,, tylko ktoś z rekrutacji UCZCIWEJ. To towarzystwo wzajemnej adoracji już się widzom przejadło.

 • Gość: Ziggy Gwiezdny Pył

  Oceniono 93 razy 75

  Czy ktoś w redakcji TVN zechciałby - zanim wejdzie na wizję - przebadać tego pajaca na obecność narkotyków? Ewidentnie widać jaki jest naspeedowany, jaką ma "naturalną" mimikę twarzy, jaki ma słowotok....
  Zróbcie coś z nim zanim na żywo na wizji o.d.j.e.b.i.e wam taki numer po którym jako stacja stracicie oglądalność i wiarygodność. Musicie obecnie mieć mocno ubogą umysłowo kadrę menadżerską skoro taki głowonóg jest prowadzącym wasz topowy program.....

 • Gość: eeee

  Oceniono 80 razy 58

  No to teraz Chajzerek rozpęta jakąś pokazówkę charytatywną, jak to ma w zwyczaju po każdej żenującej wpadce 3,2,1 start!!
  Typ jest takim umysłowym oblechem, że nie wiem co on jeszcze robi w TV. To jest jego kolejny nie żenujący, ale KARYGODNY wyskok!

 • rycerz_mowiacy_ni_ni

  Oceniono 60 razy 52

  Czyli przyznał, że jest 100% idiotą, skoro mu do głowy nie przyszło jak będzie ta żenada odebrana. Cóż, brawa za samokrytykę.

 • Gość: biały

  Oceniono 66 razy 52

  zwykły prostak i snob.O chamstwie nie napiszę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX