Pola Pospieszalska jest w ciąży. Rodzina Jana Pospieszalskiego się powiększy

Pola Pospieszalska jest w ciąży. Radosną nowiną podzieliła się na Facebooka. Zdradziła również, kiedy jest termin porodu.

Pola Pospieszalska jest bratanicą sławnego, polskiego muzyka Jana Pospieszalskiego. Sama też zajmuje się muzyką. Jest wokalistką. Swój debiut miała w 2009 roku.

Pola Pospieszalska w ciąży

38-letnia artystka na swoim profilu na Facebooku pochwaliła się, że jest w ciąży. Wstawiła kolaż zdjęć pokazujący jej ciążowy brzuszek i zdjęcie USG. Opis pod zdjęciem zdradził, kiedy jest przewidywany termin porodu.

Coś tam się szykuje. Do zobaczenia w kwietniu, maleństwo - napisała.

Niestety zaraz po opublikowaniu posta, zdjęcie zostało usunięte z mediów społecznościowych. Najwyraźniej Pola się rozmyśliła. Przypomnijmy, że będzie to pierwsze dziecko artystki. 

Kim jest Pola Pospieszalska?

To Polska artystka, która zadebiutowała w 2007 roku albumem "Pola". W 2009 roku powstał jej drugi album zatytułowany "Wbrew". Teledysk do singla You Disappear doczekał się nominacji do konkursu Eurovision Video Contest. Pola pracowała również ze światowej sławy producentami m.in. z Robinem Millarem. Na co dzień artystka mieszka w Londynie.

BO

Poniżej możecie zobaczyć, które dzieci gwiazd poszły w ślady rodziców. 

Zobacz wideo