Michele Morrone zagra Massimo w filmie "365 dni". Kim jest przystojny Włoch?

Michele Morrone zagra w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej "365 dni". Zostało to oficjalnie potwierdzone na konferencji prasowej na początku grudnia.

Michele Morrone zagra don Massimo Torricelliego, głównego bohatera w ekranizacji erotyku "365 dni". Przystojny Włoch spodobał się Blance Lipińskiej i został wybrany spośród wielu kandydatów do roli. Model stara się niezwykle chronić swoją prywatność. Kim jest Michele Morrone?

Michele Morrone zagra Massimo

Karierę rozpoczynał jako model, później w 2013 roku dostał pierwszą rolę we włoskim serialu. Do obsady "Come un delfino" dołączył w drugim sezonie. Potem rodacy mogli go oglądać w "Ballando con le stelle", "Sirene", a ostatnio w serialu "Il Processo". Udział we włoskiej edycji "Tańca z Gwiazdami" przyniósł mu jeszcze większą popularność. Zajął wtedy drugie miejsce. 

Michele Morrone życie prywatne

Michele urodził się we włoskim Melegnano 3 października 1990 roku. Mając 11 lat model stracił ojca, który bardzo długo chorował. Wychował się z matką i dwiema siostrami. Model uczył się aktorstwa w Teatrze Fraschini we włoskim mieście Pavia, informuje włoski portal Novella

W rozmowie z tygodnikiem "Di Più" zdradził, że w jego życiu jest ważna kobieta, o czym informował portal Spettegolando

Mam bardzo ważną relację z kobietą, która projektuje ubrania dla domu odzieżowego. Nie chcę nic więcej mówić, ponieważ bardzo dba o swoją prywatność - powiedział Morrone.
 

Był zaręczony z libańską projektantka Roubą Saadeh. W 2017 wzięli ślub cywilny, jednak rok później zdecydowali się na rozwód. Para ma dwoje dzieci, Marcusa i Brando. Michele cierpi po rozstaniu z żoną - informował o tym w kwietniu portal Donna Glamour. Była żona wyprowadziła się z maluchami do Libanu, dlatego nie może ich często widywać. 

Minęło siedem miesięcy, odkąd ich widziałem. Gdy się rozwiedliśmy, Rouba wróciła do Bejrutu. Brando dorósł. Najbardziej boli mnie to, że w przeciwieństwie do Marcusa, Brando nie rozumie tego, co mówię, ponieważ mówi w innym języku - zwierzył się wówczas model.
 

Michele Morrone lubi dziary. Na piersi ma wytatuowane imię swojego psa Chmura, a na dłoni zdanie: Wszyscy przyjdą na mój pogrzeb, aby upewnić się, że nie żyję. Jego pasje to boks, pływanie i jazda konna. 

Zobacz: Ostatnio Blanka Lipińska pozowała u jego boku.

Czy przystojny model zostanie gwiazdą?

DK

Zobacz rozmowę z Michele Morrone o filmie "365 dni"

Zobacz wideo