Nie żyje iluzjonista z "Mam Talent". Tomasz Kabis przegrał walkę z rakiem

We wtorek wieczorem zmarł 30-letni iluzjonista z "Mam Talent". Tomasz Kabis od kilku miesięcy zmagał się z nowotworem.

Udział w programach typu talent show gwarantuje sporą popularność. Zdobył ją Tomasz Kabis, który zachwycił Polaków swoimi iluzjonistycznymi sztuczkami w szóstej edycji "Mam Talent". Zyskał tak wielu fanów, że dotarł aż do finału. Choć nie wygrał, na zawsze pozostał w sercach widzów. Dlatego dziś jest nam strasznie przykro informować, że we wtorek wieczorem przegrał walkę z nowotworem. 

Tomasz Kabis z "Mam Talent" nie żyje

Pochodzący z Katowic iluzjonista zmarł w wieku 30 lat. O jego śmierci dowiedzieliśmy się z facebook'owego konta współpracującej z nim agencji eventowo-artystycznej, Star Manager.

Tomku, tak pięknie było z Tobą tworzyć te wszystkie wydarzenia! Dziękujemy Ci za inspirację, siłę i uśmiech, którymi wszystkich nas obdarzałeś. Niechaj to wszystko pozostanie z Twoimi najbliższymi na długie lata. Z nami na pewno pozostanie na zawsze!

Tomasz odszedł po długiej i ciężkiej walce z rakiem, o którym dowiedział się w wigilię. Kilka miesięcy temu w rozmowie z "Super Expressem" informował jednak, że czuje się w miarę dobrze. 

Na razie czuje się super. Jeszcze trwają badania, za miesiąc będzie wiadomo, czy chemioterapia daje radę. Jeżeli tak, to potrzeby nie będą duże - po prostu mnie wyleczą. Wtedy kasę przeznaczymy na inne chore dzieci. A jeżeli było by ciężko, to powoli szukam różnych klinik na świecie zajmujących się walką z rakiem. Wtedy będzie potrzebne to wsparcie finansowe - zdradził w lutym bieżącego roku. 

Zobaczcie, jak czarował swoich widzów. 

 

Rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje.

CW

Jurorka "Mam talent" pokazała się bez makijażu. Poznalibyście ją na ulicy?

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (16)
Nie żyje iluzjonista z "Mam Talent". Tomasz Kabis przegrał walkę z rakiem
Zaloguj się
 • Gość: Ja

  Oceniono 31 razy 29

  Tylko druga osoba która przeżyła raka w rodzinie wie co to znaczy ,jaka walkę musi stoczyć chory ... jak ważny jest każdy dzień dla najbliższych
  Walka z choroba ,nadzieja ze chemia pomoże i żal gdy nic już nie można więcej zrobić
  I to uczucie gdy już prosisz Boga tylko o dobra smierć bezbolesna
  Wyrazy współczucia dla rodziny tego młodego człowieka.

 • Gość: Ann

  Oceniono 26 razy 22

  Przykro mi bardzo! Bardzo współczuje rodzinie i bliskim

 • Gość: 56

  Oceniono 22 razy 18

  Taki młody chłopak Przykro

 • Oceniono 10 razy 10

  Wyrazy współczucia dla rodziny pana Tomasza, przyjaciół oraz znajomych jak również fanów a szczególnie dzieci dla których lubił w występować i je oczarować.

 • Gość: ja

  Oceniono 7 razy 7

  Młody chłopak R.I.P

 • Gość: Ania

  0

  Pamiętam Pana Tomasza kiedy charytatywnie wystąpił na oddziale onkologii dziecięcej.Był bardzo przejęty choćby widokiem łysych dzieci..ale Swoim występem oczarował wszystkie!Szkoda takich dobrych ludzi! Widać dostał inną lepszą rolę tam na górze...

 • Gość: ja

  0

  Cholerne raczysko!Leca na ksiezyc, a na to gowno leku nie ma?!!!!

 • remislanc

  Oceniono 12 razy -8

  Oczywiście żal faceta. Ale czy to naprawdę tak ważna wiadomość, że umarł jakiś koleś który brał udział w jakimś konkursie jakiejś telewizji?

 • cojamamwymyslic2

  Oceniono 15 razy -13

  Po co napisać w której edycji występował? Przecież było ich tylko 12.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX