Donald Trump z żoną powitani przez książęcą parę. Melania wyglądała przy Camilii jak prawdziwa ikona mody. Spójrzcie tylko na jej buty. Klasa i styl

W pałacu Buckingham książę Karol i księżna Camilla powitali Donalda Trumpa i Melanię Trump. Przy Pierwszej Damie USA księżna Kornwalii wypadła bardzo słabo.

Wieczorem, 3 grudnia rozpoczął się szczyt NATO. Do stolicy Wielkiej Brytanii zjechali się najważniejsi politycy świata, między innymi Donald Trump z żoną. Zostali powitani przez rodzinę królewską. Melania wyglądała zjawiskowo. A Camilla? Sami oceńcie. 

Melania Trump w żółtym ponczo i fioletowych dodatkach

Melania z okazji rozpoczęcia szczytu NATO narzuciła na siebie długie, żółte ponczo. Miała pod nim (prawdopodobnie) sukienkę z długim rękawem. Całość uzupełniła zamszowymi szpilkami w kolorze sukienki. 

Księżna Kornwalii z kolei włożyła czerwoną kreację, na którą założyła czarną marynarkę. Elegancji miały dodać ciemne szpilki. Choć nie była to najmodniejsza stylizacja, uwagę zwraca pewien dodatek - białe perły. 

Stylizacje obu pań możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Naszym skromnym zdaniem pojedynek na stylizacje wygrała zdecydowanie Melania. Pierwsza Dama USA jak zwykle pokazała klasę i styl oraz udowodniła, że fascynacja modą w jej przypadku absolutnie nie minęła. 

DK

Melania i Donald Trump zaliczyli wpadkę podczas rozdawania słodyczy dzieciom. Sami spójrzcie!

Zobacz wideo
Więcej o: