Melania Trump pokazała ozdobiony Biały Dom na święta Bożego Narodzenia. Efekt? Spektakularny

Melania Trump podzieliła się efektami wielomiesięcznych przygotowań. Biały Dom jest już przygotowany na święta. Z tej okazji na Twitterze pojawiło się patriotyczne nagranie.

Pierwsza dama USA, Melania Trump, tuż po Święcie Dziękczynienia zaczęła przygotowania do Bożego Narodzenia. Biały Dom został udekorowany świątecznymi drzewkami. 

Melania Trump ubrała choinkę

Żona prezydenta USA zmieściła wideo, które zostało zatytułowane "Duch Ameryki". Zostały w nim pokazane wnętrza Białego Domu. W spocie widać efekt starań pracowników posiadłości.

Duch Ameryki świeci w Białym Domu! Z przyjemnością dzielę się tym pięknym pokazem patriotyzmu, aby każdy mógł doświadczyć piękno okresu bożonarodzeniowego - napisała Melania.

Przygotowania do Bożego Narodzenia ruszyły już w lipcu. Magazyn "Time" rozmawiał z Coleen Christian Burke, która wielokrotnie szykowała ozdoby dla domu prezydenckiego. Podkreśliła, że niezależnie od panującego prezydenta skala przygotowań do świąt jest „spektaklem”. 

To jak Boże Narodzenie na sterydach. Skala jest ogromna - stwierdziła Burke.

Choinka mierząca niemal 5,5 metrów została przywieziona do Waszyngtonu z Pitman w Pensylwanii. Melania osobiście odbierała drzewo, które jest najbardziej eksponowaną choinką w Białym Domu. 

Efekty zobaczycie w naszej galerii. 

Jak Wam się podoba?

DK

Zobacz, jak Donald i Melania Trumpowie rozdawali cukierki na Halloween:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.