Selena Gomez była pijana na gali AMAs? Do sieci trafiło wideo, na którym widać, jak się zatacza

Selena Gomez miała wrócić na szczyt dzięki występowi na gali AMAs. Stało się jednak inaczej.

Mimo że od gali American Music Awards minął już blisko tydzień, to media, zarówno polskie, jak i zagraniczne, wciąż żyją niedzielną imprezą. Najszerzej komentuje się występ Seleny Gomez, a to dlatego, że trudno uznać go za udany. Wokalistka najpierw fałszowała, a przy drugim wyjściu na scenę "zaśpiewała" z playbacku.

Ta noc miała do niej należeć. Fani czekali na pierwszy od dwóch lat występ swojej idolki. Ta niestety ich zawiodła. Niemalże od razu po gali media obiegła wiadomość, jakoby wokalistka na chwilę przed swoim wejściem na scenę miała atak paniki. Uznano więc, że to słaba kondycja psychiczna 27-latki stała za jej fatalnym występem. Na jaw wypływa jednak coraz więcej faktów.

Selena Gomez wystąpiła pijana?

Do sieci trafiło niepokojące nagranie z czerwonego dywanu sprzed gali American Music Awards. Widzimy na nim, jak Selena Gomez chwiejnym krokiem idzie obok grupy fanów. Kobieta kilkukrotnie potknęła się. Nie upadała tylko dlatego, że tuż obok znajdowała się barierka, która posłużyła jej jako asekuracja.

 

Jak można się domyślać, w sieci z miejsca zawrzało od plotek. Wiele osób twierdzi, że wokalistka była pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. My nie będziemy szli aż tak daleko w naszych przypuszczeniach. Zastanawiamy się jednak, kto pozwolił wystąpić Selenie w takim stanie?

Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne, które zapamiętamy na długo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (17)
Selena Gomez była pijana na gali AMAs? Na nagraniu widać, jak się zatacza
Zaloguj się
 • Gość: xxx

  Oceniono 10 razy 6

  Ona szła po dywanie, a miała długą i cienką szpilę. Po za tym zatoczyła się, bo chciała iść w inną stronę, a pokazali jej drugą. Wątpię, żeby team pozwolił jej wyjść na galę po narkotykach. Hejterzy czekają tylko na takie wpadki Seleny, które wykorzystują.

 • voyteko

  Oceniono 3 razy 3

  Miala prawo,jest dorosla...

 • Gość: iza

  Oceniono 5 razy 3

  Tutaj się zatacza a chwilę później występuje na scenie. Bądźmy poważni gdyby była w takim stanie jak mówicie nie dały by rady występować.

 • Gość: Julia

  Oceniono 2 razy 2

  Ale ku... problem. Sprobujcie sami zasuwac w szpilkach po dywanie. Inna rzecz nawet jesli np była troche pod wpływem to jestem ciekawa kto pozwolił by wyszła w takim stanie na scenę. Skoro ma wciąż problemy z soba nie powinna sa szybko pojawiać sie na takich galach. Byc moze i oile wypiła by np dodać se odwagi no to nie pomogła sb tym.

 • Gość: nmq9

  Oceniono 1 raz 1

  Potknela się bo szła w wysokich butach po chwiejnym dywanie. A występ był słaby bo po prostu nie umie śpiewać. Jej dobre występy można zliczyć na palcach jednej ręki. Więc nie wiem po co doszukiwać się w tym drugiego dna.

 • hd52

  Oceniono 3 razy 1

  Nie wiem czy akurat tym razem była pi...czy nie była, ale pokażcie mi kogoś komu się nie przytrafiło.

 • ax-les-thermes

  0

  Troche sie jej utylo.

 • Gość: Olo

  Oceniono 2 razy 0

  No to kur. A pijanym już być nie można w tym brudnym świecie?

 • Gość: Anna

  Oceniono 5 razy -1

  Biedna dziewczuna, z problemami zdrowotnymi i psychicznymi juz... A taka mloda... Gdzie sa jej rodzice? Nikt sie nia nie interesuje????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX