Szymon Hołownia po 11 latach odchodzi z "Mam Talent". "Coś się kończy, coś się zaczyna"

Szymon Hołownia zaskoczył widzów "Mam Talent". Prezenter ogłosił, że w sobotę po raz ostatni poprowadzi kultowe już show.

"Mam Talent" od lat cieszy się opinią jednego z najpopularniejszych show TVN-u. Nie jest tajemnicą, że za sukcesem programu stoją nie tylko barwni uczestnicy oraz idealnie dobrane jury, ale też duet prowadzących. W tym przypadku chodzi o Marcina Prokopa i Szymona Hołownię. Niestety, ten drugi lada dzień pożegna się z formatem.

Szymon Hołownia odchodzi z "Mam Talent"

Ta wiadomość zasmuciła wielu widzów. W czwartek Szymon Hołownia poinformował o swoim odejściu z "Mam Talent". Powód? Trzeba przyznać, że dość enigmatyczny. Sprawdźcie sami.

 
Odchodzę z "Mam Talent", bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna. Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata - dziękuję, i NA PEWNO się NIE rozstajemy! :) - czytamy.

Póki co, nie wiadomo jeszcze, kto zastąpi Szymona Hołownię. Nie wiemy jak Wam, ale nam trudno wyobrazić sobie kogoś innego u boku Marcina Prokopa. Przecież panowie stanowili duet idealny! Co ciekawe, decyzja prezentera o opuszczeniu show zbiegła się z plotkami o jego rzekomym udziale w nadchodzących wyborach prezydenckich. Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Hołownia prezydentem? Zgorzelski komentuje:

Zobacz wideo