Baron był trenerem Viki Gabor w "The Voice". Pogratulował jej i przypomniał wspólny występ. Zobaczcie, jak wypadła na pierwszym przesłuchaniu

Viki Gabor, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019, zaczęła swoją karierę w "The Voice Kids". Wystąpiła w 2. edycji show, gdzie podbiła serca jurorów i widzów. Jej trenerami byli Tomson i Baron. Teraz Baron gratuluje Viki zwycięstwa w Eurowizji i wspomina ich wspólny występ.

Baron gratuluje Viki Gabor

Baron nie ukrywa swojej dumy z Viki Gabor. W końcu wraz z Tomsonem przyczynił się do rozwoju jej niezwykłego talentu. Muzyk pokazał na Instagramie zdjęcie z nastolatką z ich wspólnego występu i wspomina te chwile. Co ciekawe, zwrócił również uwagę na zmianę, jaka zaszła w młodej wokalistce od tego czasu.

Wspominam nasze wspólne momenty. Od castingu, kiedy wybrałaś nasz team, po finał "The Voice Kids", gdzie wybitnie reprezentowałaś drużynę Tomsona i Barona, i gdzie daliśmy wspólny występ, uwieczniony tym zdjęciem. Dziś patrzę na ciebie i widzę świadomą oraz niesamowicie zdolną artystkę. Pękam z dumy! Gratuluję Ci i życzę kolejnych sukcesów - trener Aleksander.
 

Przypomnijmy, że Viki Gabor pojawiła się na "Przesłuchaniach w ciemno", mając zaledwie 11 lat. Wykonała wtedy utwór "Roar" z repertuaru Katy Perry i zszokowała wszystkich swoim wokalem. Występ z jej udziałem obejrzano w internecie ponad milion razy. Zobaczcie go jeszcze raz!

 

KM

Zobaczcie, jak Doda zareagowała na zwycięstwo Viki Gabor:

Zobacz wideo
Więcej o: