Baron był trenerem Viki Gabor w "The Voice". Pogratulował jej i przypomniał wspólny występ. Zobaczcie, jak wypadła na pierwszym przesłuchaniu

Viki Gabor, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019, zaczęła swoją karierę w "The Voice Kids". Wystąpiła w 2. edycji show, gdzie podbiła serca jurorów i widzów. Jej trenerami byli Tomson i Baron. Teraz Baron gratuluje Viki zwycięstwa w Eurowizji i wspomina ich wspólny występ.

Baron gratuluje Viki Gabor

Baron nie ukrywa swojej dumy z Viki Gabor. W końcu wraz z Tomsonem przyczynił się do rozwoju jej niezwykłego talentu. Muzyk pokazał na Instagramie zdjęcie z nastolatką z ich wspólnego występu i wspomina te chwile. Co ciekawe, zwrócił również uwagę na zmianę, jaka zaszła w młodej wokalistce od tego czasu.

Wspominam nasze wspólne momenty. Od castingu, kiedy wybrałaś nasz team, po finał "The Voice Kids", gdzie wybitnie reprezentowałaś drużynę Tomsona i Barona, i gdzie daliśmy wspólny występ, uwieczniony tym zdjęciem. Dziś patrzę na ciebie i widzę świadomą oraz niesamowicie zdolną artystkę. Pękam z dumy! Gratuluję Ci i życzę kolejnych sukcesów - trener Aleksander.

Przypomnijmy, że Viki Gabor pojawiła się na "Przesłuchaniach w ciemno", mając zaledwie 11 lat. Wykonała wtedy utwór "Roar" z repertuaru Katy Perry i zszokowała wszystkich swoim wokalem. Występ z jej udziałem obejrzano w internecie ponad milion razy. Zobaczcie go jeszcze raz!

 

KM

Zobaczcie, jak Doda zareagowała na zwycięstwo Viki Gabor:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (29)
Baron był trenerem Viki Gabor w "The Voice". Pogratulował jej i przypomniał wspólny występ. Zobaczcie, jak wypadła na pierwszym przesłuchaniu
Zaloguj się
 • Gość: doris

  Oceniono 32 razy 28

  i pomyslec, ze rok temu 11-latka wygladala, jak dziecko a w tym roku 12-latka wyglada, jak 30-latka - wymalowana i zblazowana, to nie jest normalne

 • Gość: jukiol

  Oceniono 10 razy 8

  wtedy wyglądala jeszcze jak dziecko. teraz tipsiory i tapeta jak u panny 25+. straszne.

 • j-ugo

  Oceniono 5 razy 5

  A po zwycięstwie Wiktorii Gabor: Jacek Kurski mówi, że to on ją wylansował...

 • Gość: esce

  Oceniono 6 razy 4

  tylko rok minal a jakie zmiany! wstawili jej nowe zeby, nalozyli tapete, "wystylizowali" i z dziecka zrobili stara lansiare, tylko po co? zboki maja radoche, o to chodzilo ?

 • Gość: Taka prawda

  Oceniono 12 razy 4

  Wygrały sms-y , najpiękniej zaśpiewała dziewczynka z Serbii i chłopak z Kazachstanu

 • Gość: makk

  Oceniono 4 razy 4

  a Baron, to z tymi kapelutkami ostatnio szaleje. I tak się zastanawiam...chłopak łysieje, więc albo ukrywa łysienie, albo jest po operacji przeszczepienia włosów. A łysi fajni są :)

 • j-ugo

  Oceniono 3 razy 3

  Viki, Roxa ? Przecież to Wiktoria i Roksana.

 • marek.usc

  Oceniono 6 razy 2

  Gratuluję dziewczynie i mam nadzieję że nie pójdzie w ślady tej idiotki co w zeszłym roku wygrała i którą się pasą wytwórnie, potem ją wyplują i wezmą następną.

 • Gość: Hv

  Oceniono 3 razy 1

  BRAWO BARON, FAJNY Z CIEBIE GOŚĆ. TAK TRZYMAJ, POZDRAWIAM

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX