Goo Hara nie żyje. Gwiazda k-popu miała 28 lat. "Dobranoc"

Goo Hara, znana w show-biznesie po prostu jako Hara, została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu w Seulu, w Korei Południowej. Była gwiazdą k-popu, śpiewała w popularnym wśród fanów tego gatunku zespołu Kara. Zmarła w wieku 28 lat.

Goo Hara była południowokoreańską piosenkarką i aktorką, do 2015 roku występowała z zespołem Kara, następnie wybrała karierę solową. Ciało 28-latki znaleziono w jej mieszkaniu w Seulu w niedzielę 24 listopada. Policja na razie nie chce komentować sprawy, jednak zapowiedziała konferencję prasową na poniedziałek.

Goo Hara: niespodziewana śmierć gwiazdy k-popu

Ostatni wpis na Instagramie Goo Hary zawiera jej zdjęcie oraz podpis "Dobranoc". Na fotografii aktorka leży w łóżku, jest opatulona kołdrą. Post został opublikowany w piątek.

 

Fani gwiazdy mieli solidne powody do niepokoju już w maju tego roku. Jak informuje TMZ, Goo Hara próbowała popełnić wtedy samobójstwo. Według nieoficjalnych wiadomości było to spowodowane szantażem ze strony jej byłego chłopaka, który groził, że upubliczni sekstaśmę z gwiazdą.

Goo Hara: kolejna śmierć wśród k-popowych artystów

Goo Hara nie jest jedyną ostatnio zmarłą gwiazdą k-popu. W październiku odeszła piosenkarka, aktorka i modelka Sulli. Najprawdopodobniej popełniła samobójstwo, miała zaledwie 25 lat. Co więcej, w 2017 roku na swoje życie targnął się Kim Jong-hyun, kolejny artysta z kręgu k-popu. Piosenkarz, twórca tekstów i model zmarł w wieku 27 lat.

 

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego. Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą, co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.

Więcej o: