Nie żyje 25-letnia gwiazda sceny K-pop. Sulli najprawdopodobniej popełniła samobójstwo

W poniedziałek znaleziono ciało 25-letniej Sulli. Według wstępnych ustaleń piosenkarka odebrała sobie życie.

Smutna wiadomość z Azji. W poniedziałek agent 25-letni piosenkarki Sulli znalazł jej ciało w domu. Śmierć gwiazdy potwierdziła koreańska agencja informacyjna Yonhap.

Nie żyje Sulli

Aktualnie trwają czynności śledcze mające na celu wskazanie przyczyny śmierci Sulli. Nieoficjalnie mówi się, że 25-latka popełniła samobójstwo.

Mieszkała w domu sama. Wiele wskazuje na to, że odebrała sobie życie, ale wciąż sprawdzamy wszystkie okoliczności - wyjaśnia jeden z policjantów.

Sulli nie cieszyła się w Polsce szczególną popularnością, ale w Azji uchodziła ze wielką gwiazdę. Odnosiła sukcesy nie tylko jako piosenkarka, ale też modelka. Jej ostatnia piosenka zatytułowana "Goblin" została wydana pod koniec czerwca. Co ciekawe, opowiadała ona o osobie z zaburzeniami dysocjacyjnymi. Ten fakt potwierdza przypuszczenia, jakoby 25-latka odebrała sobie życie.

Teledysk możecie obejrzeć TUTAJ.

 

Więcej o:
Komentarze (6)
Nie żyje 25-letnia gwiazda sceny K-pop. Sulli najprawdopodobniej popełniła samobójstwo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • flying_ben

  Oceniono 9 razy 9

  Należałoby wspomnieć, że była członkinią zespołu f(x) który jest w Polsce znany.

  Ponadto za Wiki: "Police stated that they are investigating it as a possible suicide,[30] and that Sulli had been suffering from severe depression.[31]"
  Depresja nie zalicza się do zaburzeń dysocjacyjnych więc ostatnie zdanie: "Ten fakt potwierdza przypuszczenia, jakoby 25-latka odebrała sobie życie." jest wyjątkowo bzdurne.

 • Gość: miśka

  Oceniono 11 razy 7

  Smutne... taka młoda dziewczyna...

 • Gość: m

  Oceniono 10 razy 4

  nigdy specjalnie nie interesowałam się sulli, znałam dwie, trzy piosenki, ale jakoś nie zagłębiałam się w jej twórczość. mimo tego, informacja o jej śmierci złamała mi serce. z jednej strony cieszę się, że nigdy nie przywiązałam się do sulli, bo nie wyobrażam sobie co wtedy działoby się ze mną, skoro teraz, znając zaledwie parę jej utworów, siedzę zaryczana od paru godzin. nadal nie pozbierałam się po śmierci jonghyuna, teraz do tego doszła jeszcze sulli. żadne z nich co prawda nie odgrywało wielkiej roli w moim życiu, ale to nadal boli; sama świadomość tego, że nie ma ich już z nami. sulli była silną dziewczyną, walczyła z depresją, fobią społeczną, hejtem. mimo tego, co się stało, zaszła daleko i jestem z niej dumna. ale samobójstwo nigdy nie jest dobrym wyjściem.
  szkoda dziewczyny, naprawdę szkoda. miała jeszcze całe życie przed sobą, kto wie, może gdyby udało jej się wrócić do zdrowia sprawy potoczyłyby się inaczej. ale poddała się. jeśli tak jest dla niej lepiej, to przynajmniej mam nadzieję, że jeśli niebo istnieje, jest tam teraz szczęśliwa, wolna i zdrowa.

 • Gość: ZZ

  Oceniono 3 razy -3

  Kto by to wytrzymał. Tę azjatycką głupotę, dziubasy i infantylizm. To jest głupie aż boli. Szkoda młodych ludzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX