Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan przeżywają kryzys w małżeństwie? Jedno zdjęcie stawia sprawę jasno

Od jakiegoś czasu mówi się, że w małżeństwie Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana nie jest najlepiej. Zdjęcie, jakie zamieściła aktorka na Instagramie, rozwiewa wszelkie wątpliwości na temat kryzysu.

Barbara Kurdej-Szatan wciąż jest na topie. Gra w serialach, jest również faworytką najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Niestety jej mąż, również aktor, nie ma aż tak dobrej passy i wciąż jest w cieniu żony. Od kilku miesięcy mówi się, że praca niezbyt dobrze wpływa na relacje pomiędzy tą dwójką. Aktorka właśnie zamieściła wymowne zdjęcie, które jest najlepszym komentarzem do plotek.

Kryzys w małżeństwie Barbary Kurdej- Szatan

Praca na planie "M jak miłość", "W rytmie serca", treningi do "Tańca z gwiazdami", czy gra w teatrze zabiera aktorce mnóstwo czasu. Podobno to właśnie nadmiar obowiązków i świetnie rozwijająca się kariera Basi miała być kością niezgody w ich małżeństwie. Sama zainteresowana regularnie dementowała plotki, tłumacząc, że nawet przy tak intensywnym trybie życia może liczyć na wsparcie męża.

Klątwa nas nie dotknęła. Dementuję tą plotkę – powiedziała Basia, dodając: – Z Rafałem możemy nawzajem polegać na sobie. Teraz Rafał wrócił do nagrywania swojej płyty, więc go znowu nie było, bo był w studiu. Ale wymieniamy się. Ja małą odwożę, on ją odbiera. Dajemy radę- zapewniała wówczas na łamach JastrząbPost.

Nie każdy dawał wiarę tłumaczeniom Basi, jednak zdjęcie jakie opublikowała z mężem, rozwiało wszelkie wątpliwości. Na najnowszej fotografii na Instagramie aktorka całuje swojego męża, dając oczywisty znak, że kryzys ominął ich małżeństwo.

 

Fani odetchnęli z ulgą i gromko komplementują parę w komentarzach.

Oooo już się martwiłam. Piękna para ! Oboje piękni i cudowni.
Cudownie razem wyglądacie.
Moja ulubiona para.

Cóż, wszystko wskazuje na to, że w domu Sztanów naprawdę wszytko gra, Oby tak dalej!

Barbara Kurdej-Szatan jest już coraz bliżej finału "Tańca z gwiazdami". Aktorka przyznaje, że się mocno stresuje:

Zobacz wideo

RG