Rob Kardashian po 17 miesiącach przerwy pokazał się z siostrami. Kendall zamieściła ich wspólne zdjęcie z imprezy. Widać, że schudł?

Rob Kardashian wrócił do social mediów. Po 17 miesiącach pojawił się na imprezie z Kendall i Kylie.

Rob Kardashian to z pewnością najbardziej nieśmiały członek słynnej rodziny Kardashianów, który w przeciwieństwie do swoich znanych sióstr nie łaknie sławy za wszelką cenę. Jego relacje z rodzeństwem bywały różne, a ostatnimi czasy zupełnie usunął się w cień i nie pokazywał się ani na Instagramie, ani w towarzystwie sióstr na imprezach. Teraz zrobił wyjątek. 

Rob Kardashian na urodzinach Kendall Jenner

Swoją nieobecność w mediach społecznościowych Rob Kardashian przerwał w Halloween. Na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie w przebraniu, co więcej wybrał się na 24 urodziny swojej siostry Kendall. Tam bawił się również z Kylie Jenner, która zrelacjonowała ich wspólny czas, publikując wspólną fotkę.

Urodziny o 5 nad ranem. Przygody z moimi dwoma ulubionymi ludźmi- napisała pod zdjęciem Kylie.
 

Rob Kardashian przez wiele lat zmagał się z otyłością, ale wszystko wskazuje na to, że jest na najlepszej drodze, aby schudnąć. Na najnowszym zdjęciu nie wygląda jeszcze jak sportowiec, ale jest go zdecydowanie mniej. Widzicie zmianę?

 

Kendall Jenner wzięła udział w kampanii reklamowej polskiej marki "Reserved". Zobacz wideo:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: