Lewandowscy pokazali przebrania na Halloween. Robert chciał być Jokerem, a Ania Harley Quinn. Fani: Wymiatacie

Anna i Robert Lewandowscy są już po imprezie halloweenowej. Popularne małżeństwo zaprezentowało na Instagramie swoje kostiumy. Fajne, ale dość przewidywalne.

Anna i Robert Lewandowscy przebywają obecnie w Monachium. Korzystając z wolnego, postanowili uczcić amerykańskie święto duchów i poszli na imprezę halloweenową. Jak można było się spodziewać, przebrania mieli spektakularne. 

Anna i Robert świętują Halloween

Piłkarz z żoną nie zawiedli. Jeszcze przed samym Halloween pochwalili się swoimi strojami. Wyglądali świetnie, chociaż ich kostiumy były łatwe do przewidzenia, Dlaczego? Robert przebrał się za popularnego w ostatnim czasie Jokera, głównego bohatera filmu o tym samym tytule. Produkcja Todd'a Phillipsa już kilka dni po premierze odnosiła świetne wyniki oglądalności i nieoficjalnie mówi się, że Oscar powędruje właśnie do niego. 

 

Gwiazdorska para zaprezentowała swoje przebrania na Instagramie. Zarówno pod zdjęciem Anny, jak i Roberta pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Trenerka jako Harley Quinn wypadła świetnie!

 
Jak już Ci pisałam, rozbiliście bank! Totalnie idealnie! Sztos!
Wow, najlepsze przebranie, jakie widziałam. Wygraliście!
Wymiatacie.

Jesteśmy pewni, że wiele osób pójdzie w ich ślady i ubierze się podobnie. Swoją drogą, czyj strój podoba Wam się bardziej? 

CW

Anna i Robert Lewandowscy z córką na spacerze. Klara bawiła się liśćmi:

Zobacz wideo