Selena Gomez śpiewa o Justinie Bieberze? Tekst jej najnowszej piosenki "Lose to Love me" nie pozostawia złudzeń. "Zastąpiłeś nas w dwa miesiące"

Selena Gomez znów zwróciła na siebie uwagę światowych mediów. Powód? Jej najnowsza piosenka wydaje się być opowieścią o rozstaniu z Justinem Bieberem.

Selena Gomez i Justin Bieber zaczęli spotykać się w 2010 roku. Ich związek był jednak bardzo burzliwy, przez co trudno uznać go za udany. Para wielokrotnie rozstawała się i schodziła. Ostatecznie idole nastolatek zakończyli swoją relację wiosną ubiegłego roku. Dla Seleny było to bardzo bolesne, zwłaszcza że zaledwie kilka miesięcy później Justin ożenił się z Hailey Baldwin. W międzyczasie wokalistka przeszła załamanie nerwowe i wylądowała w szpitalu psychiatrycznym.

Od pierwszego ślubu Justina Biebera i Hailey Baldwin minął już rok, ale wiele wskazuje na to, że Selena Gomez nadal nie pogodziła się z rozpadem jej wieloletniego związku z Kanadyjczykiem. W dniu powtórnego ślubu pary na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie z wymownym podpisem. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Selena Gomez w "Lose to love me" zaśpiewała o Justinie Bieberze

Tym razem wokalistka po raz kolejny (mniej lub bardziej świadomie) dała do zrozumienia, że Bieber nadal zaprząta jej głowę. Chodzi o świeżo wydaną przez nią piosenkę zatytułowaną "Loose You To Love Me". Fani nie mają wątpliwości. Ich zdaniem Selena zawarła w tekście nawiązania do burzliwej relacji z piosenkarzem oraz jego małżeństwa z Baldwin.

Odrzuciłeś mnie i to widać. Zastąpiłeś nas w dwa miesiące - słyszymy w zwrotce.

Dokładnie tyle trwało zanim Bieber związał się z Hailey po rozstaniu z Seleną. Na tym jednak nie koniec.

Uczyniłeś ją bardziej kobiecą.

Tu Gomez po raz kolejny odnosi się do małżonki 25-latka.

Musiałam cię stracić, żeby odnaleźć siebie. Ten taniec powoli mnie zabijał.

Taniec, czyli wielokrotne rozstania i powroty.

To nasze pożegnanie.

Ostatnie zdanie nie pozostawia żadnych złudzeń. Myślicie, że Selena rzeczywiście już nigdy więcej nie będzie śpiewała o Bieberze?

Teledysk do piosenki "Loose You To Love Me" możecie zobaczyć TUTAJ.

 

Więcej o:
Komentarze (30)
Selena Gomez śpiewa o Justinie Bieberze? Tekst jej najnowszej piosenki "Lose to Love me" nie pozostawia złudzeń. "Zastąpiłeś nas w dwa miesiące"
Zaloguj się
 • Gość: Hshdhs

  Oceniono 19 razy 17

  Ja prdl ona śpiewa o tym że to zamknięty rozdział i że to już koniec że ma go w dupie a nie że nie może o nim zapomnieć,

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 13 razy 13

  Szybki związek, a tym bardziej ślub tuż po rozstaniu zawsze oznacza jedno: ZEMSTA. Wielu zwykłych ludzi niestety też się w to bawi.Wydaje mi się że Bieber udowadnia coś na siłę,bo ten ich związek jest strasznie medialny i na pokaz.Nawet na sukni ślubnej miała napis " dopóki śmierć nas nie rozlaczy...", na co komu taki zalosny cyrk? Z Selena tak nie było, bo prawdziwa miłość jest zawsze intymna"

 • Gość: Arya

  Oceniono 13 razy 13

  Gdzie tam jest o tym, że "uczynił ją bardziej kobieca"? Przestudiowałam tekst i nic takiego nie ma. Nie klamcie dla sensacji i wyświetleń, bo wstyd.

 • Gość: Mhn

  Oceniono 8 razy 8

  No i co z tego ? Selena ma prawo do tego. W Polsce też różni wykonawcy piszą o swoich byłych. Np. Bednarek w The Voice of Poland omawiał na wizji genezę swojego utworu 'Spragniony' , że napisał go dla kogoś , kogo bardzo kochał. Dzięki piosenkom o ex ma teraz kasę na aktualną narzeczoną, więc aktualne narzeczone powinny się cieszyć. Tak samo powinien cieszyć, się Biber,że jest natchnieniem dla Seleny , bo on ostatnio nic ciekawego nie nagrał, a dzięki Selenie znów będzie na topie.

 • Gość: knm

  Oceniono 9 razy 7

  No faktycznie, dziwne to było, dwa miesiące po rozstaniu z Seleną bujał się już z Hailey. Normalne to nie jest

 • Gość: Tww

  Oceniono 6 razy 6

  Justin ma problemy psychiczne, nie radzi sobie sam ze sobą, to nie jest materiał na męża dla Seleny , ona potrzebuje prawdziwego mężczyzny , Heiley z gatunku ciocia - wspomożycielka bardziej do niego pasuje, będzie dla niego dobrą "matką"

 • Gość: co wy

  Oceniono 5 razy 5

  Ona tam śpiewa: "W moim refrenie śpiewałam nieczysto
  Bo to nie było do ciebie
  Widziałam znaki i je zignorowałam
  Wszystkie okulary w kolorze różowym są zniekształcone"

 • Gość: fckt

  Oceniono 4 razy 4

  Justin Bieber "zastąpił" Selenę Gomez w dwa miesiące nową dziewczyną - obecną żoną, Hailey Baldwin. Justin i Selena rozstali się w kwietniu, a już w czerwcu Kanadyjczyk był oficjalnie chłopakiem Hailey...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX