Selena Gomez śpiewa o Justinie Bieberze? Tekst jej najnowszej piosenki "Lose to Love me" nie pozostawia złudzeń. "Zastąpiłeś nas w dwa miesiące"

Selena Gomez znów zwróciła na siebie uwagę światowych mediów. Powód? Jej najnowsza piosenka wydaje się być opowieścią o rozstaniu z Justinem Bieberem.

Selena Gomez i Justin Bieber zaczęli spotykać się w 2010 roku. Ich związek był jednak bardzo burzliwy, przez co trudno uznać go za udany. Para wielokrotnie rozstawała się i schodziła. Ostatecznie idole nastolatek zakończyli swoją relację wiosną ubiegłego roku. Dla Seleny było to bardzo bolesne, zwłaszcza że zaledwie kilka miesięcy później Justin ożenił się z Hailey Baldwin. W międzyczasie wokalistka przeszła załamanie nerwowe i wylądowała w szpitalu psychiatrycznym.

Od pierwszego ślubu Justina Biebera i Hailey Baldwin minął już rok, ale wiele wskazuje na to, że Selena Gomez nadal nie pogodziła się z rozpadem jej wieloletniego związku z Kanadyjczykiem. W dniu powtórnego ślubu pary na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie z wymownym podpisem. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Selena Gomez w "Lose to love me" zaśpiewała o Justinie Bieberze

Tym razem wokalistka po raz kolejny (mniej lub bardziej świadomie) dała do zrozumienia, że Bieber nadal zaprząta jej głowę. Chodzi o świeżo wydaną przez nią piosenkę zatytułowaną "Loose You To Love Me". Fani nie mają wątpliwości. Ich zdaniem Selena zawarła w tekście nawiązania do burzliwej relacji z piosenkarzem oraz jego małżeństwa z Baldwin.

Odrzuciłeś mnie i to widać. Zastąpiłeś nas w dwa miesiące - słyszymy w zwrotce.

Dokładnie tyle trwało zanim Bieber związał się z Hailey po rozstaniu z Seleną. Na tym jednak nie koniec.

Uczyniłeś ją bardziej kobiecą.

Tu Gomez po raz kolejny odnosi się do małżonki 25-latka.

Musiałam cię stracić, żeby odnaleźć siebie. Ten taniec powoli mnie zabijał.

Taniec, czyli wielokrotne rozstania i powroty.

To nasze pożegnanie.

Ostatnie zdanie nie pozostawia żadnych złudzeń. Myślicie, że Selena rzeczywiście już nigdy więcej nie będzie śpiewała o Bieberze?

Teledysk do piosenki "Loose You To Love Me" możecie zobaczyć TUTAJ.

 

Więcej o: